Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Családi gondjaim vannak!...

Családi gondjaim vannak! Miért nem tudok boldogan élni anyám mellett?

Figyelt kérdés
Az anyukám nem bírja elviselni ha férfi van az életemben!31 éves vagyok 2 gyermekem van!Elváltam!Nehezen viselem már el az állandó szurkálódását!Lelkileg nagyon megvisel!Azt azért tudnotok kell hogy anyám örökbefogadott!Lehet úgy érzi tartozam neki?Tartozni tartozok mert felnevelt, de ez szabad élet nem?
2012. szept. 18. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szabad élet, ha saját fedél alatt, tőle függetlenül élsz. Úgy veszem ki, nála vagytok, vagy nem?


Szerintem önállósodni kéne, mert így csak rosszabb lesz.

2012. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen vele élünk és igazad lehet!
2012. szept. 18. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás ilyenkor a költözés, egyszerűen van amikor már nem jön ki a 2 generáció egymással és hogy megmaradjon a jó kapcsolat, menni kell.
2012. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Anyukádat nyilván megviselte, hogy elváltál, megviseli a két gyerek és a te jelentléted (hiába szeret benneteket, egy idősebb nő már nem feltétlen van arra programozva, hogy egész nap két pici után rohangáljon, elviselje a lármát, stb.)

Meg ugye közben nyilván félt is téged az újabb csalódástól, ezért "utál" minden férfit a közeledben. Ha teheted, költözz - nyilván mérlegelni kell, milyen áron - tehát ha nem teheted meg anyagilag, akkor inkább maradj ott, biztonságban, de ha sikerül, bizony önálló háztartást kéne kezdened. Egyáltalán, kapcsolatot sem tudsz így igazán kialakítani, hogy ha felhívnál magadhoz valakit, akkor mindjárt Anyádat is nézze. (Itt most nem arra célzok, hogy mindenképp hetente mással kéne összefeküdnöd, hanem akár csak pár ismerős áthívására.)

2012. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem 13 éves a lányom és ma 14 a fiam!

Ő szakíott szét az ex férjemmel, mert mindig hazudott neki rólam, hogy más férfi meg...

2012. szept. 18. 17:07
 6/12 A kérdező kommentje:

Van szeretőm is és volt már fenn is.

Egyszer azt mondja hogy elfogadja máskor meg azhogy mandjam meg a szeretőmnek, hogy ne hivogasson.

Én nem értem anyámat!

2012. szept. 18. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Hét elég érdekes, és a férjed jobban hitt az anyósának, mint a feleségének? Na mindegy, itt igazságot tenni nem lehet, de annyi eszed lehetne már 31 évesen, hogy ülsz és várod, hogy a további esélyeid is tönkretegye. Mondjuk 17-18 évesen szültél, elég cifra sztori...


Mondjuk a gyerekek kamaszodása sem biztos, hogy a nagyi idegeire van optimalizálva...

2012. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

*hogy NEM ülsz és várod...


elírtam, bocsi.

2012. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 omba ***** válasza:

Anyád meg egyedül van, ugye?

Az örökbefogadásnak aligha van köze a dologhoz!

2012. szept. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem anyád ki akar sajátítani.Költözést javaslom, és azt, hogy ne mutasd be neki a legközelebbi pasidat és jó, ha alakcímedet sem fogja megtudni.Majd te látogatod egyedül, ha akarod.
2012. szept. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!