Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha valakinek gond van a...

Ha valakinek gond van a családjában akkor illik ilyet megkérdezni?

Figyelt kérdés

A barátnőmék elég szűkösen állnak most anyagilag és aggódok hogy jól van-e. Úgy vettem észre a legutóbbi találkozásunkkor hogy mintha fogyott volna, illik erre rákérdeznem? Félek is kicsit a választól, hogy ennyire rossz a helyzet, de aggódok is érte...

Mit tegyek?


2012. szept. 21. 17:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem illene. Ha látod, hogy fogyott, akkor minek kérdezni, ha meg nem fogyott, csak kellemetlen helyzetbe hozod.
2012. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem nem illik. Hívd meg egy ebédre vagy valami de ne kérdezősködj.
2012. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Én csak magamból indulok ki, engem nem zavarna egy ilyen kérdés. Vagy ha igen, akkor megmondnám, hogy semmi közöd hozzá, de nem problémáznék ezen különösebben. De én nem értek ahhoz, hogy mi illik.
2012. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ne kérdezősködj max. olyanokat mondj hogy benne megbízhatsz és akkor majd ő fog mesélni . amúgy ha látod hogy fogyott akkor hívd meg ebédre ha tudod vagy vigyél egy szendvicset mond hogy te nem birod meg enni egye meg ő.
2012. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon látszik rajta hogy nagy a gáz akkor azért meglehet kérdezni de nagyon óvatosan, tehát úgy hogy minden rendben van? stb... Ne faggasd őt lábujj hegyen kérdezzél rá ha nem akar róla beszélni vagy csak 1-2 szóban elmondja akkor hagyd majd elmondja a problémáját ha nagyon akarja. Ha fogyott akkor célszerű ha adsz neki valami ennivalót, hívd meg őt kajálni, vagy valami hasonló, hidd el ha látni fogja hogy foglalkozol vele meg segíteni akarsz meg érezteted vele hogy benne megbízhatsz akkor tuti megfog törni valamikor és akkor mindenre választ fog adni. A lényeg az nem szabad erőltetni finoman rákérdezel, ha nem mond semmit hagyd majd ő elmondja ha akarja.
2012. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Okés, akkor holnap meghívom valamire :))) És nem kérdezősködök. Mondjuk elég sok mindent elmond magától is, mert nagyon megbízunk egymásban. Mindenben mellette állok, ezt ő is tudja.
2012. szept. 21. 17:43
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha barátnőd, kérdezd meg..lehet nem akar panaszkodni..

Ha idegen,semmi közöd hozzá....(na, attól még segithetsz egy idegennek is)

A szegénység diszkrét,tapintatosan kérdezd meg.

Mert erre valók a barátok..

2012. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Őszintén? Ha az én barátnő, látná rajtam, hogy valami nincs rendben, akkor nem lenne a barátnőm. Azért vagyunk barátok, mert törődünk a másikkal, ha nem így lenne, akkor csak haverok lennénk, vagy még az sem.

Kérdezz rá, max. azt mondja, hogy hanyagoljátok a témát. De kötelességed törődni vele! És azzal, hogy meghívod ebédre, nem oldasz meg semmit.

2012. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#hogy valami nincs rendben és nem kérdez rá, akkor nem lenne a barátnőm
2012. szept. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

7.-ik vagyok. mondjátok meg nekem, mééé én kaptam a legkevesebb pontot? Hogy múködik ez a pontozás? Mert az én válaszom a legrossszabb?? Kezdő vagyok,gyerekeimtől kaptam a gépet, internet előfizetést..Gondolom,minden hátsó szándék nélkül...(addig is elfoglalom magam,nem velük foglalkozom.) és még itthon is le vagyok pontozva...

Valami nem stimmel...velem ??????

2012. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!