Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok arról, mikor...

Mit gondoltok arról, mikor anyának és lányának közel egy időben születik gyereke? Ismertek esetleg ilyet a környezetetekben? Az érintettek (mind az anyák, mind a gyerekek) hogyan élik ezt meg, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kilátásban van, hogy belecsöppenek egy ilyenbe és szeretnék tapasztalatot gyűjteni... Annyira fura nekem ennek az egésznek a gondolata is.
2012. okt. 16. 19:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Hát nekem is fura... Egyes "népeknél" ez teljesen megszokott, normális családban én ezt már nem tudnám elképzelni...
2012. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
23%

borzalmas


foleg ha ugyanaz az apjuk

2012. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Igen, bizonyos népeknél ez mindennapos dolog. Egymás gyermekét is megszoptatják. De van olyan, hogy az anya elválik mondjuk 36 évesen, a 18 éves lánya szül, az anya az új párjával még gyermeket vállal - könnyen előfordul, hogy egyszerre szülnek. Furcsa helyzet, de az élet furcsa dolgokat produkál.
2012. okt. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
jaj ugyanmár, dehogy ugyanaz az apjuk, jóég.
2012. okt. 16. 19:42
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

na ettől már csak az a rosszabb amikor egy nőnek az unokái idősebbek a saját gyerekénél!!!

na nálunk lehet lesz ilyen.

2012. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért annyira nem kell ezen kétségbeesni, vagy lenézni. Én is ismerek példát. Normális emberek.

Egyik nagynéném és unokatesóm. Az igaz, hogy nagynéném elég fiatalon lett terhes, 17 évesen. Fiatal volt, szerelmes, kicsit megbolondult, és összejött egy pasival. Terhes lett. Egyedül vállalta a gyereket, mert közben rájött, hogy a pasi egy hülye és azt mondta neki, hogy ne fizessen inkább egy forintot sem, de hagyja őket béként. Persze kellett ahhoz, hogy boldoguljon a nagyszüleim segítsége. Később megismerkedett a mostani férjével. 34 és 37 éves volt mikor született két közös kisfiuk. Szóval unokatesóm 20 éves volt a kisebbik öccse születésekor. Akkor már párkapcsolatban élt, 2 év múlva született a sajátja. Nagynéném nem volt elragadtatva, saját példája után, de amúgy unokatesómékkal szerencsére minden rendben. Jól megvannak a kicsi apukájával. Nem volt ugyan tervezett terhesség, de szépen élnek. Tehát két van az öccse és a kislánya között. Mondhatni együtt babáztak.

2012. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%

Itt, ahol lakom, sok ilyen van, mert divat a késői gyerekvállalás. Sokszor a nagybácsi és unokaöccs egyidősek, vagy az unokaöccs az idősebb. :)

Több ilyet is ismerek, senkinek semmi baja belőle.

2012. okt. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Én nem anya-lánya, hanem apa- lánya példát tudok erre. A fiam egyik óvodai csoporttársának az apukája, jó karban tartott, jóképű ötvenes. A szomszéd csoportba járt a fiával egyidős unokája, akit az első házasságából származó lánya szült.
2012. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Mit gondolok? Hogy nagyon fiatal az anyuka,vagyis a majdnem nagymama,és az is akar maradni.

Ha ő 40 éves,a lánya 20,mért ne szülhetne?

2012. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
majdnem eltaláltad :) anyu 44, én 21
2012. okt. 16. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!