Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért csinálja ezt a férjem?

Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
Festi a szobánkat, nem sikerült neki, mondtam neki, hogy szóljon a barátjának, ő festő. Jól lecseszett, hogy azért mert nekem nincsenek barátaim, ne osszam be az ő barátai idejét. (átjött a barátja, szólt a férjemnek, hogy ez nagyon rossz, amit művelt, majd ő segít neki) Elkészült a szoba, de nem barna, hanem rózsaszín. Még mindig nem csesztem le, türelmes vagyok, mondtam neki, hogy hozok másik festéket, de amit ő választott, az nem barna. Elmentem festékért. Hazajöttem, közli velem, hogy abba a putriba, ahonnan én jövök, maximum ott majd eldönthetem, hogy milyen színűek lesznek a falak. Most elkezdték barnára kifesteni a barátjával és hallom, hogy olyanokat mond a barátjának, hogy jó lesz az asszonynak ilyen igénytelenre is, jó annak az. Eléggé megbántott vele. Pedig azért sem szóltam neki, hogy ő festi önjelölt fellángolásból a szobát, azért sem, hogy ronda lett és azért sem, hogy a végén más színű lett. És még ő haragszik rám. De miért?
2013. jan. 14. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Mert érzi, hogy elbénázta és ez frusztrálja, csak rajad tölti ki.
2013. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Jó nagy bunkó paraszt.
2013. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert egy tapló s*ggfej? Ne haragudj, de le se hugyoznám azt a pasit, aki így beszél velem. (Nem szoktam ilyen trágár módra írni, de felhúztam magam.) Amúgy ha eltekintek attól, hogy egy véglényt választottál férjedül, az adekvát válaszom a következő: a férfi elhibázta, pedig mint tudjuk a férfiak sose hibáznak, és most rajtad tölti ki az emiatt keletkező dühét. Pláne, hogy mondtad neki, h a barátját kérje meg, mert ő ügyesebben fest, na de kérem ilyen a világon nincs, hogy egy férfi valamit nem tökéletesre csinál meg, ugyebár? Szóval ennyi, az önbizalmába tapostál és büntet. (Én taposnék máshova is, ha az én példányom lenne. Bár az nem lenne Mint a jó viccben, ha lenne pálinkám, már nem lenne. :D) 30/N
2013. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mi vaaan? "jó lesz az asszonynak ilyen igénytelenre is, jó annak az" ? Ezek után úgy vágnám pofán hogy el is szédülne, aztán kifesteném én magam -.- És ezek után nem férjemnek, hanem VOLT férjemnek hívnám.. mindenesetre arra kíváncsi vagyok hogy más esetben is vannak-e ilyen jellegű megszólalásai, bár úgy sejtem, igen.
2013. jan. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert egy büdös nagy tahó a férjed, aki nem bírja elviselni, hogy neked volt/van igazad. Ilyen viselkedésből gondolom azt is leszűrted, hogy egyáltalán nem tisztel, sőt lenéz.
2013. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Közölte, hogy semmi közöm a falaihoz, meg a házhoz sem, mivel házasság előtt került a nevére. Sajnos nekem nincs hová mennem, és elviselem ezeket, de amint lesz, a gyerekekkel együtt itt hagyom. De attól még hogy nem az enyém, örülnék, ha igényes körülmények közt élnénk, nem értem, miért baj, hogy szóltam, hogy nem barna (ami menne a bútorokhoz, függönyhöz, hanem rózsaszín.
2013. jan. 14. 14:17
 7/17 A kérdező kommentje:
mármint vinném a gyerekeket, őt hagyom itt.
2013. jan. 14. 14:18
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez nagyon bunkó dolog..."putriból" jössz..Ha még jóval szegényebb családból jössz,is nagyon bántó ezt a másik fejéhez vágni ilyen stílusban.
2013. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

"azért sem szóltam neki, hogy ő festi önjelölt fellángolásból a szobát, azért sem, hogy ronda lett és azért sem, hogy a végén más színű lett"


A leírásodból az derült ki, hogy valójában mindezeket szóvá tetted.

Ettől még egy tahó, de ha ezt te is tudod, és már tervezed az elköltözést, akkor mi a kérdés most?

2013. jan. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Jól tennéd,ha otthagnád.Nekem egyszer volt sokkal jobb módú barátom,akinek lakóparkba volt lakása,ő sírt,hogy költözzek hozzá,aztán amikor egyszer közölte valami vita kapcsán,"hogyha nem tetszik húzzál vissza anyádékhoz a panelba,ott magyarázzál",na ott fogtam tényleg a bőröndöt,hogy jó akkor kezdek is pakolni...
2013. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!