Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért csinálja ezt a férjem?

Miért csinálja ezt a férjem?

Figyelt kérdés
Festi a szobánkat, nem sikerült neki, mondtam neki, hogy szóljon a barátjának, ő festő. Jól lecseszett, hogy azért mert nekem nincsenek barátaim, ne osszam be az ő barátai idejét. (átjött a barátja, szólt a férjemnek, hogy ez nagyon rossz, amit művelt, majd ő segít neki) Elkészült a szoba, de nem barna, hanem rózsaszín. Még mindig nem csesztem le, türelmes vagyok, mondtam neki, hogy hozok másik festéket, de amit ő választott, az nem barna. Elmentem festékért. Hazajöttem, közli velem, hogy abba a putriba, ahonnan én jövök, maximum ott majd eldönthetem, hogy milyen színűek lesznek a falak. Most elkezdték barnára kifesteni a barátjával és hallom, hogy olyanokat mond a barátjának, hogy jó lesz az asszonynak ilyen igénytelenre is, jó annak az. Eléggé megbántott vele. Pedig azért sem szóltam neki, hogy ő festi önjelölt fellángolásból a szobát, azért sem, hogy ronda lett és azért sem, hogy a végén más színű lett. És még ő haragszik rám. De miért?
2013. jan. 14. 14:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt egyáltalán nem tűrném a helyedben. Azért nem egy állat vagy (bár jó érzésű ember azokba sem rúg bele még szavakkal sem). A szüleidhez vagy barátokhoz nem tudnál elköltözni a gyerekekkel addig amíg nem találsz lakást?

Van munkahelyed? Fizuból ki tudsz venni egy albit ahova elköltözhettek. De te nem cseléd vagy, nem kutya és nem bútordarab hogy így kezeljenek.

2013. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez elég gusztustalan.Ha ez nemcsak egy hülye kirohanása volt,hanem mindenben így viselkedik veled,akkor én otthagynám a francba és keresnék mást.
2013. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Többször feltettem már itt ezt a kérdést, de még mindig nem értem: nőtársaim, honnan szeditek ti az ilyen díszpéldányokat??? :(
2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"de amint lesz, a gyerekekkel együtt itt hagyom"


Na ezt nem értem. Ott akarod hagyni, de előtte még gyereket akarsz tőle? Már eleve úgy akarod tervezni, hogy apa nélkül cseperedjen fel az a gyerek? Vagy csak a gyerektartásra mész?


Na jobban belegondolsz, még jobb gyerek nélkül otthagyni, hogy mással egy új életet tudj kezdeni. Persze csak ha tényleg komolyan ott akarod hagyni.

2013. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
11%
Komolyan mondom, ha egyszer az életben anyagot kell gyűjtenem a hulladék emberekből, akkor nem a börtönbe megyek, nem a hajléktalan szállóra, hanem megkeresek pár nőt. Mivel a leghulladékabb férfiak mindig elkelnek, mindig van párjuk.
2013. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy nem lehet valami okos a pali, mivel színt ki lehet kevertetni géppel. Ez kb 6-10 ezer forint. Ha viszont meg akarja spórolni, akkor 1, ne pofázzon tökéletesről és 2, gondolkodjon hogy kaphat barnát (figyelembe kell venni, hogy mire festem rá, mivel keverem ki stb).
2013. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ha jól gondolom, volt valamilyen színű mielőtt elkezdte festeni. (ami neked nem tetszett)

Egyedül ment el festékért.

Amikor már félig kész volt, akkor mondtad neki, hogy így nem lesz jó. (vagyis, az addigi munkája és a festék kárba megy + szerinted nem is alkalmas erre a munkára.


Az eddigiek mindenkinek nagyon rosszul esnének.

Ha jó értem, a barátját te hívtad át, ezzel külön megszégyenítetted.


Képes voltál venni egy csúnya színű festéket, és befesteted vele, holott az is lehet, hogy otthagyod, akkor majd 3.-szór is dolgozhat, hogy visszaalakítsa.


Bocs, de csak a kérdésedre válaszoltam.

Tudnál színmintát feltölteni? (hátha mégis jó az a barna)

2013. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!