Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért csinálja ezt a férjem?...

Miért csinálja ezt a férjem? Hogyan tegyem túl magam ezeken?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok vagyunk és folyton megaláz a nőiességemben hülye beszólásokkal.Ő azt mondja nem bántásnak szánja,nekem mégis bántó.Fogalmam sincs mi a véleménye énrólam.Szokott dicsérni,de ezek a beszólásai a velőmig hatolnak és már semmi jót nem képzelek el magamról.Már el se tudnám hagyni annyira nem becsülöm magam semmire.Már apróságoktól is zokogógörcsöt kapok(azt mondta tegnaap ő fiatalabb nak néz ki nálam-engem mindenki 18nak néz álltalában,persze őt is,pedig 25évesek vagyunk) amikor mondtam neki,hogy engem is fiatalabbnak néznek nevetett és kérdezte ki??? Azt hiszem már az idegösszeomlás határán vagyok.Komolyan miattam lett jobb az élete,mert én mindig támasz voltam neki és mivel ő nem látja ezt már én is elhiszem,hogy szart se érek
2012. szept. 27. 09:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyítsd be magadnak és a férjednek, hogy nincs igaza. Szánj egy napot szépségápolásra (fodrász, kozmetikus,körmös, új ruha stb). Ha hisztizik érte, akkor mond neki, hogy nem akarsz tőle lemaradni. Hidd el megeszi a fene majd.
2012. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Itt valami nagyon nagy baj van... ha a hiúsági kérdéseiddel állandóan önmagad marcangolod, férjed esetleg könnyednek szánt "beszólásait" (megjegyzéseit) szándékos bántásnak veszed, csak tovább romlik a helyzet. Nem lehetne egy kicsit lazábban felfogni ezeket a megjegyzéseket?
2012. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Rúgd seggbe! (és ezt most komolyan mondtam) ha annyira bunkó, hogy nem veszi észre magát, valahogy észre kell térítened.

Ha nem változik semmi, akkorát rúgj belé, hogy a házasságotokból is kirepüljön.

Nyilván lesz itt olyan, aki azt fogja írni, hisztis vagy és túlreagálod, de el tudom képzelni a szitut, ezt egyáltalán nem kell mosolyogva tűrnöd senkitől.

2012. szept. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
63%
Első dolog. Engem mondjuk ilyenek nem zavarnának. Az én férjem is szokott viccelődni és ugyanúgy viszont. Pl. ma van a szülinapja. Mondom a lányunknak, na Apa ma egy évvel már öregebb. :) A férjem röhögött rajta és mondta, hogy két nap múlva is lesz nap és Anya is öregszik, ráadásul még jobban, mert 2 évvel vagyok idősebb, szóval 2 nap múlva meg az én szülinapom lesz. Azzal is szokott cukkolni, hogy a mi családunkban a nők a fiatal pasikra buknak, mert anyum is 1 évvel idősebb apumnál és ugye köztünk 2 év van az én javamra. :) De én ezeket nem veszem fel, jókat röhögünk. Viszont tudom, nem minden ember egyforma. Ha ez téged ennyire bánt, akkor mondd el neki, hogy ez nem esik jól és ne mondja még viccből sem. Aztán már rajta áll, hogy betartja-e. Egyébként azt is megpróbálhatnád, hogy nem veszed fel a cukkolást, mert lehet azért csinálja, mert látja rajtad, idegesít. Általában ha azt látják, hogy a másik nem húzza fel magát dolgokon, akkor abbahagyják.
2012. szept. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Lehet, hogy ezt látta otthon. Az ő családjukban nem viccelnek hülyén a többiek? Láttam már ilyet és akkor ha valakinek nem tetszik, mert szerinte nem vicces, akkor lehurrogják, hogy ugyan már. Ez valóban megalázó, főleg hogy nem foglalkoznak vele, hogy a másiknak hogy esik. Csak magukat nézik. Volt olyan eset, hogy valaki betegségén vicceltek és ha a másik ezt már abszolút szemétségnek érezte, akkor azt mondták, hogy neki kell megváltozni, mert ez a normális. Ezt csak úgy lehet elviselni, ha minimálisra veszi az ember a kommunikációt.

Ha a férjed is ezt látta otthon, nem fog megváltozni szerintem. Ezzel együtt lehet élni, ha nem veszed magadra. Nehéz feladat, de nem kivitelezhetetlen.

2012. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Itt most nem csak arról van szó,hogy öregebbnek lát magánál(amúgy nem cukkolásképp mondta,hanem szerinte ez tény)Ápolt vagyok,jó a frizurám,a körmöm is mindig igényes és egy faluban lakunk én Pesten dolgozok és mindenhol kitünök a ruháimmal.Sajnos engem az bánt,hogy nem érdekelnek mások véleményei.Engem a férjemé érdekel és ő nem lát jót bennem.Én hisztis vagyok,elviselhetetlen,adott egy útmutatást pasikról nőknek,már mondott olyat is hogy az előző lánnyal jobb volt valamit csinálni mint velem,más lányokat dicsér,hogy inteligens,nyitott,ötös a teste......én meg csak vagyok a szar
2012. szept. 27. 10:23
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogyha ennyire semmi jót nem lát benned,akkor inkább keressen egy másik nőt,aki jobb nálad.
2012. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen ? Házassàg előtt is ilyen volt ? Ha igen minek mentél hozzá?
2012. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy olvasom az utolsó kommentedet, egy kérdésem van: mi a csudának kell neked ez az ember?? Amit veled művel, nem lazaság, meg humor, hanem vegytiszta bunkóság.

Én csak úgy figyelemfelhívó jelleggel látványosan elköltöznék pár napra (szülőkhöz, barátnőhöz, akárhová), és megmondanám neki, gondolkodnom kell rajta, mi olyan szeretetreméltót találtam benne, hogy hozzámentem feleségül...

2012. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mióta ilyen ? Házassàg előtt is ilyen volt ? Ha igen minek mentél hozzá?
2012. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!