Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti a gyereketekert eltudnatok...

Ti a gyereketekert eltudnatok viselni a bezartsagot es az alarendelt szerepet?!

Figyelt kérdés

Szoval arrol van szo,hogy az en ferjem nem csak csaladfo,hanem egyben fonokom is!Nem mehetek dolgozni,egy szo nem lehet az enyem,ha egyet pityent mar is elokell teremtenni amit akar!Ha itthon van egy percre nem tudok leulni,mert felszogalonak kepzel!

Cukraszdakba meg jatszoterekre jarunk vasarnaponkent!Nyaron nem hogy strandrol de meg rovid szoknya vagy nadragrol szo sem lehet!ha valamilyen kosossegbe megyunk pl:eskuvo,keresztelo,szilveszterezni,annak ellenere hogy mindenki tancol mi ulve nezzuk oket egesz este s meg koccintani sem lehet egy pohar alkoholos itallal, sertes hust azt meg a hazba se vihetek be.mondjuk egyertelmu tole hisz muzulman vallasu,csak arra lennek kivancsi hogy ti mindezt elturnetek csak hogy a gyermek az apjaval lehessen?!Es mert fenyeget,ha elvalni akarok akkor a gyereket elveszitem!szerintetek rossz anya vagyok ha egy kis szabadsagra vagyom?!Nagyon szeretem a gyermekem es nem akarom ot elvesziteni,de mar belevagyok betegedve ebbe a bezartkozott eletbe(3eve)!Barataim akiknek ugyancsak muzulman a ferjuk,dolgozhatnak meg mindent,de az enyem nem kepes felfogni,hogy milyen rossz igy nekem egesznap csak a hazba...takaritas,fozes,vasalas...!Ha leulok vele megbeszelni a dolgokat csak nevet rajtam,soha nem veszi komolyan amit mondok es serto megjegyzesei vannak, hogy buta vagyok meg kicsapongo eletre vagyok mikor gyerekem van,hogy milyen anya aki ilyenekkel jon elo,amikor egy anyanak csak a gyereke elete kellenne szamitson!Ha elhivom setalni az abbol all hogy a autoval ketszer megkeruljuk a varost kozben o csak telon szorakozgat a haverjaival!Most sokatokba megfogalmazodik a kerdes miert mentem hozza ha tudtam muszlim?Mert akkor nagyon is mas volt,torodo minden kivansagomat leste es probalta teljesitenni es nem kell rogton a penzre gondolni,mert amikor megismertem meg dolgoztam!Fulig szerelmes voltam es hamar beleestem a hazassagba,egy gyerek volt mindig az almom tehat nem is vedekeztem,mert szerettem es az egy amit nem banok ebbol a kapcsolatbol!es annak ellenere,hogy most egy vasam sincs kepes vagyok arra,hogy valtoztassak csak az a felelem all az utamba,hogy nehogy elvegye tolem a gyereket!



2013. jan. 18. 11:16
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:
Remelem nem a helyesirasert kapok majd valaszt,de csak telefonrol tudok netezni es ezen nincs magyar billentyu!
2013. jan. 18. 11:20
 2/45 anonim ***** válasza:
39%
edd meg amit főztél.
2013. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból irom neked, ha otthon éltek, ki nem menj vele a hazájába.
2013. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
65%
Ezért nem kell arabokhoz/négerekhez/kínaiakhoz hozzámenni. Most már nehéz helyzetben vagy előtte kellett volna gondolkodni.
2013. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem azokat a nőket, akik odavannak a törökökért, aztán pedig panaszkodnak hogy azt kapják, ami várható volt.

Ne viccelj velem kérdező, komolyan így akarsz élni csak mert félsz? Az igazság az, hogy semmit sem tehetsz: az apa láthatást fog kapni, és akármikor lesz lehetősége rá, hogy kivigye magával.

2013. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
90%
Ezt házasság előtt miért nem beszéltétek meg?
2013. jan. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Remélem Magyarországon éltek, mert ha nem akkor tényleg szívás. :C Minél előbb megpróbálnék tőle elszakadni/menekülni, mert ez nem élet. Amúgy tényleg nem értem hogy mehettél hozzá egy muzulmán férfihoz. :| Ha az országban éltek a gyereket nagy valószínűséggel te kapod!
2013. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
67%
Ne bántsátok a kérdezõt, nagyon alattomosan el tudnak játszani az európai nõkkel, mire észreveszik késõ.
2013. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ebben az esetben is fordulhatsz a családsegítőhöz, vagy elmehetnél a városotokban lévő ingyenes bírósági tanácsadásra. Ott elmesélhetnéd a sztorid, és ha tényleg mindent nyilvánosan csinálsz, tehát le tud mindenki ellenőrizni, (de azért a férjed ne tudjon róla). El tudsz válni, és még a gyerekedet is megtarthatod, ugyanis amíg itt él, addig ebben az országnak a törvényei vonatkoznak rá! És nem szokás a bíróságon odaítélni egy gyereket a külföldi apának. Még ha gazdag sem. Ha van hova menned, és szerzel állást, akkor 100%, hogy neked ítélik (a van hova menned alatt a szülői házat értem). Ha válni akarsz, és már ügyvéddel is beszéltél, akkor ne egyedül jelentsd be a férjednek, nehogy agyonverjen, hanem kérj rendőri védelmet, de minimum az ügyvéded legyen jelen.


Természetesen ha a férfi országában vagytok, akkor mindez esélytelen, és csak kimenekülni tudnál, de úgyis utolérnek a kezei még a reptéren.

2013. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Hazassag elott minden szep es jo volt,nem voltam korlatok,nem is ugy viselkedett mint egy muzulman!minden a teherbe esesem ota kezdodott.
2013. jan. 18. 11:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!