Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti a gyereketekert eltudnatok...

Ti a gyereketekert eltudnatok viselni a bezartsagot es az alarendelt szerepet?!

Figyelt kérdés

Szoval arrol van szo,hogy az en ferjem nem csak csaladfo,hanem egyben fonokom is!Nem mehetek dolgozni,egy szo nem lehet az enyem,ha egyet pityent mar is elokell teremtenni amit akar!Ha itthon van egy percre nem tudok leulni,mert felszogalonak kepzel!

Cukraszdakba meg jatszoterekre jarunk vasarnaponkent!Nyaron nem hogy strandrol de meg rovid szoknya vagy nadragrol szo sem lehet!ha valamilyen kosossegbe megyunk pl:eskuvo,keresztelo,szilveszterezni,annak ellenere hogy mindenki tancol mi ulve nezzuk oket egesz este s meg koccintani sem lehet egy pohar alkoholos itallal, sertes hust azt meg a hazba se vihetek be.mondjuk egyertelmu tole hisz muzulman vallasu,csak arra lennek kivancsi hogy ti mindezt elturnetek csak hogy a gyermek az apjaval lehessen?!Es mert fenyeget,ha elvalni akarok akkor a gyereket elveszitem!szerintetek rossz anya vagyok ha egy kis szabadsagra vagyom?!Nagyon szeretem a gyermekem es nem akarom ot elvesziteni,de mar belevagyok betegedve ebbe a bezartkozott eletbe(3eve)!Barataim akiknek ugyancsak muzulman a ferjuk,dolgozhatnak meg mindent,de az enyem nem kepes felfogni,hogy milyen rossz igy nekem egesznap csak a hazba...takaritas,fozes,vasalas...!Ha leulok vele megbeszelni a dolgokat csak nevet rajtam,soha nem veszi komolyan amit mondok es serto megjegyzesei vannak, hogy buta vagyok meg kicsapongo eletre vagyok mikor gyerekem van,hogy milyen anya aki ilyenekkel jon elo,amikor egy anyanak csak a gyereke elete kellenne szamitson!Ha elhivom setalni az abbol all hogy a autoval ketszer megkeruljuk a varost kozben o csak telon szorakozgat a haverjaival!Most sokatokba megfogalmazodik a kerdes miert mentem hozza ha tudtam muszlim?Mert akkor nagyon is mas volt,torodo minden kivansagomat leste es probalta teljesitenni es nem kell rogton a penzre gondolni,mert amikor megismertem meg dolgoztam!Fulig szerelmes voltam es hamar beleestem a hazassagba,egy gyerek volt mindig az almom tehat nem is vedekeztem,mert szerettem es az egy amit nem banok ebbol a kapcsolatbol!es annak ellenere,hogy most egy vasam sincs kepes vagyok arra,hogy valtoztassak csak az a felelem all az utamba,hogy nehogy elvegye tolem a gyereket!



2013. jan. 18. 11:16
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ne haragudj hogy ezt mondom, de várható volt. Ilyen családmintát látott, így nyilván a saját családjával is ilyen lesz. Nemcsak a nőkre igaz, hogy nézd meg az anyját, vedd el a lányát. Ettől függetlenül, sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Az a baj, hogy itt nemcsak egyszerűen alárendeltségről van szó, hanem arról, hogy neki ez természetes és a kultúrájából adódik. Ha itthon vagytok, irány a családsegítő, biztos tudnak mondani valami okosat. Minden kerületben van, védőnőt kérdezd róla. Én nem viselném el, bár a mi házasságunk is a régi modell szerint van, hogy a férfi a Férfi a nő, a Nő, de azért ennél árnyaltabban, szerencsére.
2013. jan. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
70%
Olvasd el a Lányom nélkül sohát! Amúgy ha itthon vagytok akkor könnyebben meg tudsz tőle szabadulni. Nem értem minek kellett egy muzulmánhoz hozzámenni!
2013. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
MELYIK országban éltek?!?!?!
2013. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem Magyarországon éltek, legalábbis nekem ez jön le. Ha a férjed hazájában laktok, akkor szinte reménytelen, hogy bármiben is változtatni tudj.
2013. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak, de Te is tudod, tudtad is szerintem tudat alatt eddig is, hogy az ilyen vallású emberek nagyon kötötten gondolkodnak, és engem az érdekel, hogy sosem merült fel benned a házasság és a gyerek előtt, hogy ez túl szép, hogy igaz legyen?

Az olyan emberek, mint a férjed is, fanatikusak tudnak lenni, minden téren, ki jobban, ki kevésbé, egyszerűen a kultúrájukból eredően, ez azt jelenti, bármikor ki tudnak fordulni önmagukból (nem általánosítok, van köztük is másféle vérmérsékletű, és van köztünk is fanatikus és kiszámíthatatlan).

Ha neked ez nem élet, akkor szabadulj meg tőle, ha a gyereked félted, vagy, hogy őt elveszíted, akkor viszont tűrnöd kell, amíg fel nem nő, én sem látok más alternatívát.

Egyébként nem önzőség, hogy egy kis szabadságra, kimozdulásra vágysz, ez normális igény, a bezártság és a kötött otthoni feladatok pedig a legjobb módja a zombiképzésnek, hogy az ember elveszítse önmagát.

2013. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha még itthon vagytok, nagyon vigyázz! Nem egy példa volt már rá, hogy egyszerűen elrabolják a gyereket a saját hazájukba, és ONNAN a világon soha nem lehet sajnos visszaszerezni... :(

Szóval én azt javaslom, hogy válj el, de nagyon vigyázz magatokra, mert nekik más az értékrendjük, és egy ilyent simán bejátszhat ha itthon a tiéd is lenne a gyerek jogilag...

2013. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudlak sajnálni, bocsánat.



Felnőtt nő vagy. Tele média sztorikkal, hogy ki hogy szívta meg a muzulmán pasijával. Tele a GYK személyes történetekkel. De hát ugye minden hozzád hasonló csaj azt hangoztatja hogy az ő pasija, az MÁS. Persze, házasság előtt mézes-mázos, meg "nem vagyok hithű muzulmán" meg "én már európai módon élek".

A Frei-dossziéban láttam nemrég a youtube-on Aranka történetét, aki szintén muzulmán pasinak szült gyereket, h miken ment keresztül, míg hazamnenekült. Édes lányom, még a tévékettő se tud rajtad segíteni, ha külföldön vagytok.

2013. jan. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy viselném el!
2013. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te is érzed, hogy költői a kérdés, a válasz egyértelmű NEM.

Viszont a helyzeteden változtatni a gyakorikerdesek.hu olvasói nem fognak tudni, csak te.

De tényleg: melyik országban éltek, ahol a muzulmán férjeddel keresztelőre jársz? Mert ha nem az ő hazájában, akkor simábban el tudod hagyni. Náluk viszont elég valószínű, hogy a törvények is mellette állnak gyerekelhelyezés-ügyben...

2013. jan. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha kint élsz vele külföldön, akkor valóban szívás. Ha itt életek, hagyd el minél hamarabb! Ha a gyerek nagyobb lesz, hidd el megviseli majd ha látja hogy nem jó a házasságotok.
2013. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!