Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy vágjunk bele, ilyen...

Hogy vágjunk bele, ilyen anyagi helyzetbe?

Figyelt kérdés

Nos,van egy 2,5 éves lányunk.Mikor őt megszültem akkor anyósomékhoz mentem lakni.Nem sokáig voltunk ott.Elmentünk albérletbe,de onnan ki kellett költöznünk mert eladták a házat.A párommal volt egy 6 hónap amikor nem voltunk együtt.Úgy láttuk jobb lesz így.Végül kibékültünk.

Most úgy áll a helyzet hogy én a szüleimnél lakok a gyerekkel,ő meg az anyjánál.Össze szeretnénk költözni,de nem nagyon tudunk lépni sehova.Egyikünknek sem jó így.Inkább az anyagi háttér az ami visszatart minket.A legjobb választás az anyósom lenne,mert ő kétszintes családi házba lakik,és mi fent lennénk ő meg lent.De ehhez ki kéne békülni.Ilyenkor mit lehet csinálni?


2013. márc. 10. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Félretenni a büszkeséget és kibékülni vele.
2013. márc. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Összevesztél Anyósodékkal,mikor elköltöztél onnan? Miért? Én is kibékülnék velük. CSak nehogy azt gondolják, h haszonból békülsz...
2013. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben én is a békülést javaslom.
2013. márc. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha albérletbe mennétek? Két keresetből azért elvileg meg kellene tudnotok élni hárman.
2013. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem dolgozok,nem tudok itt elhelyezkedni.Gyesen vagyok.

Igen mikor mi onnan elmentünk akkor azért mert összevesztünk.Azért mert mikor haza mentem a kórházból az ő családjuk meg egyből letámadott.Engem meg zavart.Inkább nyugodtságra vágytam volna,nem erre.

2013. márc. 11. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!