Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miről szoktatok beszélgetni...

Miről szoktatok beszélgetni anyósotokkal?

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nincs közös témám vele. :/
2013. márc. 30. 06:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én akárkivel eltudok beszélgetni,de vele valahogy nem.Kérdezek valamit tőle,vagy csak elkezdek neki valamit mesélni,ő meg válaszol és ennyi.Egyébként nem rég békültünk ki.Nem tudok az ő társaságukba feloldódni.Úgy érzem mintha nem is a családhoz tartoznék.Ha meg lejön a párom báttyának a felesége akkor nagyon ki vagyok.Nagyon tartanom kell magam hogy ne vesszünk megint össze.Próbálom úgy venni mintha ott se lenne.Csak úgy nehéz hogy állandóan néz.
2013. márc. 30. 11:17
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát, többnyire arról szokott beszélni, hogy milyen nehéz az élete, mennyire nem jó a munkahelye, hogy haldokolnak az ismerősei, hogy hogyan halad a megvilágosodás felé, és hogy mennyire esélytelen, hogy életben maradjak és megálljak a lábamon az optimista életszemléletemmel. Hogy mennyivel jobban tud főzni, hogy milyen műveletlen vagyok, és hogy "a dolgok nem így működnek". Néha elkezdek egy-egy vicces sztorit, ami éppen történt, de folyton félbeszakít.


Ha most békültetek ki, szerintem legyél türelmes, nem fog a dolog rögtön gördülékenyen menni. A helyedben a mindennapjairól kérdezgetném őt, meg arról, hogyan teltek a húsvétok amikor kicsi volt.

2013. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Többnyire semmiről. Nem tartom túl értelmesnek.

Ha ott vagyunk, folyton ő dumál, de nagy részt mindig ugyan azokról a témákról. Mi fáj, sz*r a munkahely, sz*r a főnök, hülyék a munkatársak, nincs pénze, megint nem küldött az apja pénzt. És mindezt úgy, hogy örülsz, ha kettő értelmes mondat van benne. Ha 1 nyelvtanilag helyes, az már csodának számít.

Ja a további kedvenc témái, hogy nincs pasija, szex hiánya van...

Őszintén szólva ezek engem nem érdekelnek. Könyvekről, színházról, kultúráról nem lehet vele beszélgetni, mert amikor el is járt valahova, akkor bulizni ment még 45 évesen is.

Volt külföldön is fiatalkorában, de abból is csak a pasizási történeteket ismerem.

Úgyhogy, ha a nagy önsajnáltató monológ közbe kérdez vmit, akkor válaszolok vmi sablont, hogy hát az igen, az nem túl jó, téényleg?. Aztán számolom vissza tovább a másodperceket....

2013. márc. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Többnyire semmiről. Nem tartom túl értelmesnek.

Ha ott vagyunk, folyton ő dumál, de nagy részt mindig ugyan azokról a témákról. Mi fáj, sz*r a munkahely, sz*r a főnök, hülyék a munkatársak, nincs pénze, megint nem küldött az apja pénzt. És mindezt úgy, hogy örülsz, ha kettő értelmes mondat van benne. Ha 1 nyelvtanilag helyes, az már csodának számít. "


az előttem szólóval eddig értek egyet teljes mértékben :D én sem tudok beszélni vele semmi érdemlegesről, állandóan a problémáival jön. Mindig gyomoridegem van amikor megyünk hozzá.

2013. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
57%
Én egyenesen utálok odajárni. Inkább kitalálom, hogy tanulnom kell, beteg vagyok, akármi. Csak ne kelljen nekem is menni...
2013. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!