Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tud egy anya ilyen lenni...

Hogy tud egy anya ilyen lenni a fiával? Van erre egyáltalán megoldás?

Figyelt kérdés

Párom (F/21) körülbelül 100 km-re lakik tőlem, kollégista a városomban. Anyukája egy érdekes ember. Nagyon ritkán enged le engem hozzájuk, amivel önmagában nincs baj, de ha lent vagyok akkor a párommal csak veszekszik. Párom folyton próbál mindent jól csinálni (házimunka stb), segíteni de az sosem jó.. Egyedül a suliban nem jeleskedik. Mindíg meséli hogy anyukája "fenyegeti". Most lesz okj-s vizsgája (technikus nappalin) páromnak. Anyukája azt mondta neki, hogy ha vége a sulinak és nem talál munkát akkor haza se mehet vagy nem jöhet vissza hozzám. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem támogatja a fiát. Ha jeleskedik a suliban az a baj, ha nem akkor meg az.. Folyton csak azzal traktálja hogy milyen hülye,rossz stb.. Költőpénzt se ad neki sokat egy hétre (2000ft), ruházkodásra meg egyáltalán nem..

Én próbáltam vele beszélni,hogy miért ilyen vele de folyton csak a párom hugához hasonlítja (mert ő kitünő stb..)

Mit lehet tenni ilyenkor? Beszélni nem lehet vele, párom már próbálta nem egyszer..

Van valakinek hasonló tapasztalata ez ügyben?

Köszönöm.


2013. ápr. 20. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon buta......ne keressétek talán észbe kap.
2013. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
86%

hajjaj... sok ehhez hasonló kérdés futott már itt.

Az egyik gyerek mindig jó, a másik sohasem (már a szülő szemében) Szerintem olvassatok utána a dolognak és szemezgessetek. De egy munkahely keresése és elköltözés tűnik a legjobb megoldásnak.

2013. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

most talán az a legbölcsebb, ha a párod behúzza fülét-farkát, tanul mint a gép, h jó eredménnyel végezhessen a suliban, és mihamarabb találjon egy jó állást. addig vállalhat diákmelót, h ne kelljen vegetálnia a koleszban. amúgy heti 2 rugóból hogy a piiiibe lehet normálisan kajálni?


egyébként felnőtt ember. ha képes egyedül eltartani magát, akkor nem kényszerül visszamenni az anyjához.

te inkább ne látogasd őket, mert úgy tűnik az anyjának veled is van valami baja.


ha úgy álltok anyagilag, akkor a suli elvégzése után összeköltözhettek albérletbe, és senki nem fog beleszólni abba, h mit csináltok. de addig laposkúszás legyen a béke érdekében.

2013. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
16f anyum a tenyeremből eszik :D szó szerint azt csinálok amit akarok ,mondjuk suliban jeleskedem .és neki semien házimunkát nem kell megcsinálnia ,fát ,kertet én művelem.Apum nak se kell sokat a nagy részét megcsinálom .:PPP és büszke vagyok erre.
2013. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!