Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van esélye, hogy megváltoztass...

Van esélye, hogy megváltoztassa a barátját?

Figyelt kérdés
Megismertem egy helyes lányt, akinek rossz a kapcsolata a barátjával, lassan két éve vannak együtt. A srác látja el otthol a munkálatokat a szüleinél, ezért sosincs úgy szabad ideje, mindig szalad hazafele mert "munka van" A lány úgy érzi nem tesz meg neki semmit,másokk is mondták neki, hogy ő később egy cseléd lesz neki csak. Szexet is ő kezdeményezi, a srác meg sem öleli, nyílvánosan nem csókolja meg, pedig ilyen vagány, flegmatikus, party arc féle ahogy mondják rá. Én azt mondtam neki, hogy a src az anyukája második férje, ő pedig majd csak a második anyja lesz neki ha összeházasodnak, előrébb nem fog tudni jutni vele, neki a családja fontosabb lesz mindig őnála. Szerintetek jót mondtam neki? Azt mondta, hogy amiket mondtam, az sok volt, időre van szüksége, így nem is találkozunk most mi sem, mert van mit feldolgoznia. Amúgy szakításon is gondolkodik, de nem akarja elhamarkodni. De szerintem a srác magától nem fog változni. Ritka mikor szaítani tud az ilyen a családjához ennyire kötődő ember. Vélemények?
2013. júl. 18. 09:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mondta már a barátnőjének is, ők is ezt mondták neki. Most meg távol van az otthonától, közös épületben lakunk, most itt nincs senki ismerőse. Mondta, hogy nagyon furálja, hogy elmesél ennyi mindent. De ezt is muatja, hogy bántja nagyon a dolog és kell neki a lelki támogatás.
2013. júl. 18. 09:53
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Gáz ez a lány. Csapj le rá! Csak aztán vigyázz, tökéletes legyél, mert majd legközelebb téged beszél ki, mert kell neki a lelki támogatás! És majd mindig attól kell, aki éppen kéznél van:)))
2013. júl. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Ha a lánynak nem tetszik ez az egész meg sírva meséli,akkor szakítson a sráccal.Megváltoztatni nemtudja és nem is kell, rengeteg szülő örülne az ilyen gyereknek, aki segít nekik és nem csak addig amíg kap érte zsebpénzt vagy mert muszáj.

Mindig a lány kezdeményezi a szexet..nem minden pasi egyforma, lehet ő egy ilyen típus, meg attól, hogy kívülről sok mindenki partiarcként meg flegmaként ismeri, az nem jelent semmit.Az meg, hogy más nem szereti nyílvánosan élni a magánéletét("nyílvánosan nem csókolja meg") és mi van ha zavarná őt ez?Hogy mások épp azt nézik ahogy ők enyelegnek?Szerintem visszataszító mikor körülöttem ott smárolnak vagy becézgetik egymást meg stb

Felesleges ezen gondolkozni, ha a lány így eltűri(azt teszi mert az egész nem tetszik neki) akkor tűrje..arra nem gondolt még, hogy ő is elmenjen segíteni?Addig is tudnának együtt lenni,meg a szüleinek is jól esne.

2013. júl. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem riibanc a csaj. Én mondtam neki, hogy tetszik. Mert aranyos, de elhárította, mert neki barátja van. Szóval tisztességes csaj. Én meg őszinte voltam.
2013. júl. 18. 10:01
 15/22 A kérdező kommentje:
Volt mikor elment segíteni nekik, az anyja utána azt mondta rá, hogy "na ez nekem nem kell menynek" és a hüle srác visszamondta a csajnak. Szóval én szerintem hagynia kéne, mert úgysem lesz ez így jó. Később meg még rosszabb lesz változtatni már. Már akárhogy nézzük nem fiatalok. VAn annyi srác aki örülne egy ilyen lelkü csajnak. Mert amúgy ez engem megfogott benne ahogy beszélt a dolgairól és a szakmájáról. Minek erőltetni olyat ami nem fér bele a srácnak? Ő egy stílust felépített, nem fog változni, és bajba jön ki az igazi éne az embernek és neki most ki is jött.
2013. júl. 18. 10:04
 16/22 anonim ***** válasza:
90%

szerintem te a barát zónában lebzselsz..

eszembe nem jutna a pasimról panaszkodni és a szexuális szokásainkat kitárgyalni valakinek, akivel terveim vannak

2013. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Világos. De nincs nekem ez tervben amúgy sem. Barátja meg nem lehetek mikor pár napja ismerem. A barátság az nem pár napos ismerkedés után alakul ki amúgy sem.
2013. júl. 18. 10:30
 18/22 anonim ***** válasza:

Ellentmondasz magadnak kérdező!

Barát nem pár napos ismeretség után lehet valaki? Igen, így van..de akkor ha még barát sem vagy, mi alapon beszéli ki a szexuális dolgait neked? Mielőtt annyira védelmezed, ezen elgondolkodhatnál....

2013. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Van amikor dolgokat egy külső szemmel néző ember tud optimálisan meglátni. Egy barátnő, egy családtag érzelmileg viszonyul egy dolgohoz amit mesélsz neki. Ne a szexuális dolgokat mondjátok itt, nem részletezett ő semmit, meg ne azt, hogy a srác dolgos, hanem, hogy attól, hogy dolgos, még van egy kapcsolata, és nem egyből ugrani akármiről legyen szó ha anyuci elszólja magát. Ezt akartam kiértékelni veletek, de ti nem a lényegi részét látjátok meg a kérdésemben már bocsi. Én örültem, hogy megbízott bennem, jól esett. Itt meg mint mondtam név nélkül kérdelek titeket, mert érdekel, hogy tényleg jóül gondolom e, hogy nem fog az ilyen változni, nem hatja meg ha a csaj sír is neki ezek miatt. Zavarba jön, nem tud mit kezdeni a helyzettel, ezt is mesélte.
2013. júl. 18. 10:44
 20/22 anonim ***** válasza:
Az a csávó is egy érzelmi analfabéta. Van ilyen.
2013. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!