Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van esélye, hogy megváltoztass...

Van esélye, hogy megváltoztassa a barátját?

Figyelt kérdés
Megismertem egy helyes lányt, akinek rossz a kapcsolata a barátjával, lassan két éve vannak együtt. A srác látja el otthol a munkálatokat a szüleinél, ezért sosincs úgy szabad ideje, mindig szalad hazafele mert "munka van" A lány úgy érzi nem tesz meg neki semmit,másokk is mondták neki, hogy ő később egy cseléd lesz neki csak. Szexet is ő kezdeményezi, a srác meg sem öleli, nyílvánosan nem csókolja meg, pedig ilyen vagány, flegmatikus, party arc féle ahogy mondják rá. Én azt mondtam neki, hogy a src az anyukája második férje, ő pedig majd csak a második anyja lesz neki ha összeházasodnak, előrébb nem fog tudni jutni vele, neki a családja fontosabb lesz mindig őnála. Szerintetek jót mondtam neki? Azt mondta, hogy amiket mondtam, az sok volt, időre van szüksége, így nem is találkozunk most mi sem, mert van mit feldolgoznia. Amúgy szakításon is gondolkodik, de nem akarja elhamarkodni. De szerintem a srác magától nem fog változni. Ritka mikor szaítani tud az ilyen a családjához ennyire kötődő ember. Vélemények?
2013. júl. 18. 09:32
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Mondtam is neki, hogy az érzelmi intelligenciája kevés neki, mert ha sír a barátnő amikor mondja neki a dolgokat, nem zavarba kell jönni és nézni rá, nem tud mit kezdeni a helyzettel. És uyanúgy csinálja a dolgait továbbra is.
2013. júl. 18. 17:38
 22/22 A kérdező kommentje:
Áh már másképpen beszél amúgy a csaj, szóval eléggé csalódtam benne. eléggé urikisasszony amúgy. Már a közös haverjuk esküvőjére készül, most minden happy, nekem meg sírt két napig. Érdekes ez, nem hiába kell minden esetben meghallgatni mind a két félt is, mert szerintem szépített csak a csaj aznap nekem. :P Hát van ilyen is. Ajánlgatja a barátnőjét nekem, mikor tudja, hogy tetszik. Mi csúfság már.... :P csak nem akartam neki mondani.
2013. júl. 19. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!