Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ezzel az érzéssel mit csinálja...

Ezzel az érzéssel mit csináljak? Elfelejthetem valahogy?

Figyelt kérdés

Apa cigány, anya teljesen fehér (én: az előző adatokból már rájöttetek szerintem).Egyáltalán nem látszik rajtam. Fehér bőrű vagyok csak a szemem,hajam barna, de senki nem veszi észre, hogy milyen vagyok. Épp ezért rengeteget hallom, hogy szidják az olyan embereket. Én nem vagyok rasszista, hogy is lennék.. de rengeteg ilyen ismerősöm, barátnőm van és nem is sejtenek semmit. Az ismerősök megnyilvánulásainál nem szólok egy szót se, mit is mondanék. De nagyon zavar, hogy az vagyok aki, tényleg nagy szívás. De ez minden élethelyzetben jelen van. Ha valaki cigányozik, tudom, hogy nem nekem szól, hisz nem tudja, hogy mi van, de mégis úgy érzem, mintha nekem mondanák a sok rosszat. Pedig én nem akarok az lenni, de ezen nem tudok változtatni! (még ha csak félig,akkor is)

Ezzel az érzéssel mit tudok kezdeni? El fogom valaha felejteni? vagy már soha?


2014. júl. 10. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

"De nagyon zavar, hogy az vagyok aki, tényleg nagy szívás."


1.Szereted apudat? Gondolom a válasz igen.

2.Fogadd el önmagad!

3.Gondolj arra,hogy félvér vagy csak!

4.Becsületes vagy? Én nem ismerlek,de gondolom igen.

5.Lehet benned bízni? Gondolom igen.


Nincs okod önmagadat emészteni a származásodon.Keress olyan embert,aki ezt elfogadja és az igazi barátod lesz.Arra van szükséged,hogy kiadd magadból!:)

Én elfogadlak.Képzeld,a magyarok is tudnak csalni,lopni meg hazudni,sőt sok angol is van meg német is van,aki szintén csinálja ezeket a dolgokat.


DE MI NEM!:) Úgyhogy gondolj erre.

2014. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi ;)

Ha nincs értelmes mondanivalód, akkor nem muszáj válaszolni.

2014. júl. 10. 18:07
 3/10 A kérdező kommentje:
másodiknak: köszi :)
2014. júl. 10. 18:07
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem is kell elfelejteni. Nagy önuralmat kell kifejlesztened magadban és a lényeg, törekedj arra, hogy valamiben kiváló legyél és akkor ez a "kisebbrendűségi" érzés leküzdhető. Amikor az ember magabiztos, akkor ezek az érzések háttérbe kerülnek, már-már mosolyogtatóak, hogy egyesek mennyire ostobák és szűklátókörűek.
2014. júl. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha te nem fogadod el onmagadat mas se fog.
2014. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit!:)
2014. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valld be nekik, és figyeld az arckifejezésület! Légy büszke, mert sokakat meggyanúsítanak ilyesmikkel, úgy hogy semmi valóságalapja nincs. Rólad meg nem is gondolták...
2014. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Minek okolnád önmagad? Szerintem büszkének kellene lenned, arra, hogy Te és édesapád a kivétel. Aki nem lop, nem hazudik, nem abból él, hogy feji az állam tőgyét.


Sajnos tényleg létezik a "cigány" jelenség, ha te különb vagy, akkor van remény.

2014. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólásom nem neked szól első válaszoló, csak aki eredetileg első volt, az kitörölte a válaszát.
2014. júl. 10. 20:33
 10/10 Magnetar válasza:
nem elfelejteni kell, hanem elfogadni. SOkan mondanak ilyeneket, mert nem értenek semmit. Aki ez alapján ítél meg egy másik embert, az nagyon tudatlan, és általában menthetetlen. ne törődj vele!
2014. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!