Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek ha gyülölöm a...

Mit tegyek ha gyülölöm a családomat? Más mit tett?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 15:49
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
15%
Szerintem békülj ki velük, csak a családod!
2015. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
33%
Kezdj el inni, narkózni.
2015. júl. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
már a jelenlétüktől rosszul érzed magad akkor költözz el élj külön életet persze ha a korod megengedi és a pénztárcád ha amúgy normális családról van szó csak te utálod őket akkor meglehet velük beszélni
2015. júl. 15. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 id. Géber Péter ***** válasza:
7%

Te egy önimádó, korlátokat nem tűrő akarnok lehetsz!

Ha gyűlölöd a családod, annál undorítóbb nincs!

Költözz el, tartsd el magad és kuss!

2015. júl. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 rézevőfiamór ***** válasza:
0%
Erről van szó nyuszómuszó! Ha túllépted a tanköteles kort, akkor már eltartani se kötelesek, szóval ha utálod őket, akkor húzz a 3.14csába és állj meg a magad lábán!
2015. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
Akik jo csaladi viszonyok kozt elnek nem erthetik, igy persze, hogy egybol az van, hogy milyen szivtelen a kerdezo. Pedig van, aki tenyleg gyuloli csaladjat. 16 eves vagyok, nincs lehetosegem elkoltozni. Edesapam Nemetorszagban dolgozik es munkasszalloba lakik igy nem tudnek oda koltozni. Rajta kivul 3 kozeli rokonom van meg (koztuk az edesanyam). Toluk sosem kaptam tamogatast mindig csak visszahuztak, akarmi volt. Volt, hogy anxukam ugy neki vagott az ajto felfanak, hogy napokig nemtudtam a hatamra fekudni(ennek az volt az oka, /hogy volt ket labnyom a parkettan). De elofordult, hogy neki vagott az ajtonak es a nyakamnal fogva odaszoritott, mert kaptam egy kettest. Es nem, nem voltam soha rossz gyerek. Nem cigizek, nem jarok bulitni, nem jovok haza reszegen, nem lehet minden sarokrol visszahallani, hogy ezzel meg azzal bujtam mar agyba stb. Szoval kedves rosszindulatu valaszolok, amig nem elitek at a helyzetet, addig ne velemenyezzetek, mert egyaltalan nem konnyu es egy nagyon rossz helyzet a kerdezo valoszinuleg nem jo kedvebol irta ezt. A kerdezonek meg csak annyit uzennek, hogy kezdj el dolgozni diakmunka ugyileg es amint gyulik egy kis penzed es betoltod a 18at eltudsz alberletbe koltozni. Sok kitartast innen is!
2015. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 rézevőfiamór ***** válasza:
0%

16-os fruska!

Nyuszifül, én 14 évesen mentem koleszba és kibírtam, pedig nem selyempaplanos rekamién aludtunk külön fürdőszobás lakosztályban, hanem szobánként minimum öt, maximum 11 emeletes vaságy lószőrmatraccal, olyan kinyúlt sodronnyal, hogy inkább szétbontott raklapokból kitermelt deszkákat tettünk a papírvékonnyá öregedett matracok alá, mert ha kemény is volt, de legalább egyenes! Emeletenként volt egy zuhanyozó 5 zuhanyfülkével és hetenként kétszer melegvíz! És jeles átlaggal érettségiztem és egyből fölvettek egy elég jó egyetemre! Hasonló lehetőség előtted is nyitva áll, szóval ne rinyálj! Enni, inni, ruhát, tankönyveket, meleg szobát kapsz? Akkor jobb dolgod van mint 100 veled egykorú közül 70-nek! És ha nem smakkol, ha utálsz tanulni, még mindig elmehetsz melózni is. Aztán majd visszasírod a boldog időket, amikor még anyád lökött az ajtófélfának és nem öt kokeró a földre a bozótosban!

2015. júl. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
100%

"Kedves" 17-es :)!

Hidd el egy ideje járok dolgozni, hogy ne másoktól kelljen függnöm. És attól, hogy van tető a fejem fölött stb. hidd el, hogy elég nagy lelki megrázkódtatás, hogy nincsen körülöttem olyan, akire számíthatok vagy ha rossz kedvem van felvidítana. Mindenki máshogy éli meg, hogy konkrétan család nélkül nő fel, Szerintem én semmi rosszat nem mondtam neked, hogy ezt a "hangnemet" ok nélkül kiérdemeljem. Köszönöm :)

2015. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 rézevőfiamór ***** válasza:
0%
Óteszegény! Összefacsarodik a szívem sanyarú sorsod hallatán, nesze külön csak most, csak tőlem, csak neked agy osztályon felüli buksisimi, hogy ne ríjjál már lyan keservesen!
2015. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

17. illetve 19.

Ugye tudod, hogy nem kicsit vagy bunkó? Nem ismerem a csajt, nem tudom, hogy mennyire túlozza el vagy sem, de nekem normálisnak tűnt, nem rinyált. ELmondta, hogy mi van, hogy a másikat kicsit védje, mert szidjátok úgy, hogy nem is tudjátok, mi van. Lehet, hogy ő is szívesebben menne koleszba lószőrmatraccal aludni, csak nem engedik, ki tudja? De dolgozik, csinálja, hogy amint nagykorú lesz, mehessen.

Nem, nem ismerem ezt a szitut személyesen, mielőtt megkérdeznéd. Nagyon rendes, szerető családom van, aki ha látja, hogy igyekszem és csinálom, akkor támogat. Azt a szitut viszont ismerem, amikor valaki valamin keresztül sikerült kínlódja agát és egyből azt hiszi, hogy ő a nagy vagány hős, akinek ez sikerült és akinek (esetleg tőle független körülmények miatt) nem jött össze, az csak és kizárólag egy nyámnyila, semmirekellő, gyenge akaratú ember lehet. Pedig lehet, hogy ugyanúgy kínlódik és próbálkozik... És tudod, még nem is azzal van baj, hogy az a véleményed, hogy ha neked sikerült, másnak is fog, ha csinál érte bármit is, és ezt elmondod. Hanem a hangnem. Ez a személyeskedő, mást sárba tipró önteltség. Ne haragudj, de azt nagyon nem bírom. És tudom, hogy most fölöslegesen koptattam a billentyűzetet, mert valszeg nem érted (nem mert buta vagy, hanem mert nem akarod érteni). De ettől függetlenül muszáj volt leírnom, mert annyira irritált az a hangemed.

Bárkit is megsérteni szándékomban nem állt, ha mégis sikerült, bocsánat.

2015. júl. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!