Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Melyik volt a legnagyobb...

Melyik volt a legnagyobb önzetlen tett, amit a családodért tettél?

Figyelt kérdés

Esetleg rokonaidért vagy legjobb barátnődért/barátodért?

Boldoggá tesz hogy megtetted?


2012. máj. 30. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mióta az eszemet tudom folyton kihúzom őket a sz.rból. Hogy őszinte legyek, már nagyon unom, hogy nekem kell folyton toppon lennem, mert ők felelőtlenek és meggondolatlanok.

Amúgy önzetlen, mert cserébe semmit sem kapok, sokszor egy köszönömöt sem, mert ez már természetes számukra. Észre sem veszik, hogy esetleg segítséget kaptak. De már ez sem érdekel.... boldoggá amúgy nem tesz. Legfőképpen azért nem mert ez már inkább úgy hat, mintha én lennék a palimadár, azt meg ki szereti?

2012. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszülettem.
2012. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel apu felnevelt minket(3 lány) így amikor felnőttek lettünk,mi hárman apu 60-dik születésnapjára megvettük neki álmai házát.Mindig egy vidéki kis házat szeretett volna.Gödöllőn végül is találtunk egy gyönyörű kis házat amit megérte megvenni,mert azóta apám sokkal boldogabb,jól érzi magát(lassan 71 éves)


Barátnőmnek úgy segítek,hogy én külföldön dolgozom,és az üresen álló lakásomat felajánlottam neki,hogy ott lakhat amíg nem jut saját lakáshoz,vagy nem tud elköltözni máshová.Nem kértem semmi pénzt érte.Csak annyit mondtam neki,hogy azt fizesse amit használ.(villanyt,gázt)


Pár hónapja itt a gyakorin egy elkeseredett kérdezőn segítettem aki munkát keresett külföldön.Valamiért meghatott amit leírt, és írtam neki,hogy ahol én dolgozom van felvétel.(nem mellettem,de ugyanannál a cégnél) Felajánlottam neki,hogy amíg össze nem gyűjti a deposit és szoba árát,addig lakhat nálam is.Külön szobát adok neki,és szólok az érdekében..Lassan 7 hónapja dolgozik.Igaz már külön szobát bérel.Ezzel a segítséggel én is jól jártam,mert egy nagyon jó fej,kedves nő barátot szereztem.


Mindegyik tett jó érzéssel tölt el. Nem tudom miért ,de úgy gondolom,hogy sokszor csak egy kinyújtott kéz,egy mások számára könnyű segítség az illetőnek az életkedvét is visszahozza.Sokszor egy kedves mosoly is elég,hogy a napunkat boldogabbá tegye..

2012. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%

az, hogy kivételesen nem ettem meg a túrórudit a hűtőből. 23/L

:D

2012. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!