Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek ha az apám egy...

Angel... kérdése:

Mit tegyek ha az apám egy analfabéta és folyamatosan ki készíti az idegeim! Számítógépezik, de nem is ért hozzá! Nagyon ért ahoz hogy ki készitsen!?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mihez kezdjek?
2015. aug. 5. 18:09
1 2
 1/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
70%
Azt ugye vágod, hogy olyan 30-40-50 év múlva a te gyereked szemében ugyanilyen analfabéta leszel az akkori kütyükkel? :)
2015. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Azt amúgy tudod, hogy egyáltalán mit jelent az analfabéta?

Nem tud írni-olvasni?

2015. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
#3: Nem hiszem, mert a mai generáció már alapból hozzá van szokva a különböző eszközök használatához.
2015. aug. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
63%
Nem tudhatod, hogy 30-40 év múlva milyen eszközök lesznek, és azokat hogyan kell használni. 40 éve jó ha tévéje volt valakinek, és az ő szülei azt se nagyon tudták használni. A technika fejlődése azóta meg nem lassult.
2015. aug. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát, ezzel az írással te is analfabéta vagy!
2015. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
És mondd, miért fájna neki segíteni?
2015. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mihez kezdjél? Segít neki.

Ezért kár volt kérdést kiírni, sajnálatos, hogy magadtól nem jutott eszedbe, mert ugye te nem vagy analfabéta.

De nem árt, ha utána nézel a szó jelentésének.

2015. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Koltozz el, es kezd sajat eletet. Akkor nem kell nezned.
2015. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 tothp ***** válasza:
3-as. majd figyeld csak, mikor a gyerek a hátad mögött kiröhög, mert nem tudsz tisztességesen teleportálni... :-)
2015. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
B@sszus nem a sz@r számitogépről van szó hanem arrol h egy nyomorék... Aki nem él vele az megsemérti ezt... Nem azt kérdeztem hogy josoljatok nekem a gyerekeimrol ha leszmek, mert nem lesz na eltértem a lényegről. Hülye és kész! Igen tudom mi az az analfabéta drága nem oktatást kértem, nem értetted a kérdést! ;) Olvasd át többszőr mielőt írsz jó tanács! :D
2015. aug. 15. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!