Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Véleményed szerint nekünk...

Véleményed szerint nekünk MAGYAR embereknek milyen tulajdonságaink vannak, a szomszédos országokban élő emberekéhez képest?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kúltúrára,emberek egymáshoz való viszonyára,barátságokra,mennyire vagyunk biztonságban,tolerancia...Nagyon érdekelne minél több ember véleménye.
2010. ápr. 19. 20:32
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
62%
kedves utolsó...nyisd ki a szemed,ilyennek kéne lennünk de nem ilyenek vagyunk! ez van..ne élj álomvilágban! jó is az de ha egyszer ez a rideg valóság akkor fogadd el
2010. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
77%

lehet hogy igaz amit leírtatok sokan de talán pont miattatok, mert ti gondolkoztok így, az ismerősi körömben nagyon kevés ilyen ember van, talán szinte nincs is.

de mindegy is...

2010. ápr. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
89%

Azért ez, mert ez van beléd rögződve! Ha a többi is ilyen, akkor Te miért is ne legyél negatív, ugye? Nem kell sokat tenni, csak az ellenkezőjét mondani és lassan minden magyar elhiszi, hogy szép ez az ország, szépek az értékei!

Egyébként ez is egy negatívum, hogy ilyen negatívan álltok a hazához!:S Ez a szánalmas!

2010. ápr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
63%
hülye f@szok. pedig én is magyar vagyok... de sokszor letagadnám mikor látom, hogy hogy viselkednek egymással az emberek...
2010. ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%

Sejtettem, hogy leginkább azt fogom olvasni itt, hogy a magyarok ezért meg azért sz*rok, de azt hittem, emellett lehet majd olvasni egy-egy pozitívumot is minden hozzászólásban. Hát tévedtem, és ez nagyon sajnálatos.


Én már csak azért is próbálok kedves lenni az emberekhez. Próbálok segítőkész lenni, pénzt adok az idős bácsinak, hogy segítsek rajta, mosolygok az emberekre. Csak rajtatok múlik, hogy visszamosolyogtok-e! Több emberen is észrevettem az utóbbi időben a változást. Egyszer egy ismerősömmel nagyon kedves volt egy vadidegen és ez nagyon nagy hatással volt rá. Attól elkezdve ő is máshogy viszonyult az emberekhez és megpróbált kedves és türelmes leni. A visszajelzések pozitívak.


Ti mondjátok, hogy lenézünk más népeket, jobbnak képzeljük magunkat másnál. Mindezt mind lenézően jegyzitek meg. Kérdem én: ti ugye nem vihogtok össze egy csaj után, hogy hogy a fenébe lehet így kinézni? Ti még sosem szidtatok senkit irigységből? Nem ez a normális, nem azért mondom. Csak fogadjunk, hogy az ide irogató emberekről is elmondhatók ezek. Akkor vetítsék ki az általuk leírtakat saját magukra és állapítsák meg, hogy milyen sz*r emberek.



Vegyük már észre azt is, ami jó! Hogy a magyar kaja tényleg jó, és bizonyítja ezt az is, hogy mennyi külföldi imádja, mennyire híres. Vagy éppen a történelmünk is szuper. 1000 éve létezik az államunk, emberek! Szlovákia, Szerbia, Hollandia, Németország ilyen tekintetben hol áll?

2010. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Olyan negatívak vagytok :)

Szerintem a magyarok imádnak bulizni, nézz csak meg egy jó kis bográcsozást. :) Folyik a sör-bor-pálinka, szeretik a zenét, a lányok szépek, imádunk enni. És mindenből tudunk viccet csinálni. :D

És mi káromkodunk a legcifrábban :D :D

2010. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
56%

A focihoz, meg a politikához értünk a legjobban!:D ...(...)...


egyébként meg mitől lennék másabbak, mint a minket körülvevő népek? hiszen belőlük vagyunk szinte összegyúrva...

2010. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
87%

Az biztos,hogy a magyar konyha rendkívül ízletes,a magyar lányok nagyon szépek,vannak szép tájaink,kulturális értékeink.


VISZONT ennyi keserű,depressziós,és a külső bántásokra agresszióval,flegmasággal védekező ember,mint nálunk,nem sok országban él.Ez is tény.

2010. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
47%

Utolsó: más népet nem is nagyon szenvedtetett meg a kormánya, mint minket.


Utolsó előtti: más népek is csak annyira kevertek, mint mi. Úgyhogy ez a "belőlük vagyunk összegyúrva" akár hangozhatna úgy is, hogy nekik is az alkotóelemeik között vagyunk mi. Ennek a "kevert népezés"-nek nincs semmi értelme.

2010. ápr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
77%

Emellett a magyar nép képtele az elfogadásra. Ami nyugatabbra senkit nem érdekel vagy épp szégyenkezés nélkül lehet bárhol hirdetni azért itt képesek lennének máglyára vetni! Pl ha valaki nem akar gyereket soha, ha nem akar társat, nem bulizik, ha nem iszik, ha nem szoptatja a gyerekét és még sorolhatnám. Olyan módon szídják az ilyen különböző embereket, mintha az életük múlna rajta kb! :) A többi rosszat már elmondták, egyet értek.

Amellett a magyarok okosak, jók az ételek, szépek a lányok, értékes kutyafajtáik vannak (ez nekem fontos xD), száp tájak, találékonyak.

2010. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!