Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Véleményed szerint nekünk...

Véleményed szerint nekünk MAGYAR embereknek milyen tulajdonságaink vannak, a szomszédos országokban élő emberekéhez képest?

Figyelt kérdés
Gondolok itt kúltúrára,emberek egymáshoz való viszonyára,barátságokra,mennyire vagyunk biztonságban,tolerancia...Nagyon érdekelne minél több ember véleménye.
2010. ápr. 19. 20:32
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
84%

ma 21:11 !

Hát éppen ezt mondtam... nagyon okosak vagyunk, nagyontudjuk, nagyonmegmondjuk, de nem változtatunk. éppen ahogy te tetted a kommentedben. Szapulva mondod hogy ne szapuljak :D tisztán magyar mentalitás.

2010. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
84%
és igen, én is próbálok "jól élni" segíteni, kedves lenni, amennyire tudom ezeket kivitelezem is, de sajnos ettől még az alap magyar mentalitás olyan lesz amilyen. Van sok jó tulajdonság is, a magyarok szépek, gyönyörű és szabatos a nyelvünk, és valóban okosak is vagyunk, csak sajnos nem annyira amennyire hisszük. És ami a legnagyobb kár: a szép arcok és a gyönyörű nyelv nem elég ahoz hogy virágozzn az országunk. Innen midnenki szidja a politikusokat is, hogy bezzeg ő majd megcsinálná. Akárki kerül is jó pozícióba, úgyis csak paradicsomot meg tojást kap a fejére, ha nem Józsitól akkor Pistitől. Na így próbáljon bárki segíteni. De mind Józsi, mind pedig Pisti tudja ám a megváltást, ő tudná kormányozni az országot...tudnám akkor mért tartunk még itt :)
2010. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
84%
22:15! pont úgy kell érteni, ahogy leírtam, meg ahogy neked is lejött. éppen ezért nincs is értelme, gratulálok, hogy leesett! ilyen kérdésre mégis milyen választ adjon az ember? itt nincs jó, vagy rossz... életmegfejtők...
2010. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
21:06-os -nem tudom miért parasztozol le valakit ismeretlenül,de ez mindent elárul a "színvonaladról".Kösz a hozzászólásodat,nem csalódtam -vannak még igazi "úri emberek"
2010. ápr. 19. 23:15
 25/49 A kérdező kommentje:
21:11-es Te hol élsz?Az Űrben???Évek óta nincsen magyar paraszt által termelt áru,ha nem vennéd észre,Mindent külföldről hozunk,még az Almát is!!!!!!Nincs magyar áru...-el vagyunk lehetetlenítve!De nem politizálni akarok....milyen a MAGYAR EMBER????A hosszú nélkülözés megváltoztatta a nép viselkedését...sajnos nem jó irányba.Irigység,agresszió,BŰNÖZÉSEK TÖMKELEGE és még sorolhatnám...
2010. ápr. 19. 23:19
 26/49 A kérdező kommentje:
nEM POLITIZÁLNI SZERETNÉK,HANEM A viselkedési kúltúránkat szeretném,ha elmondanátok.Nekem sajnos nem jó tapasztalataim vannak,pedig eddíg full pozitív gondolkodású voltam,és nagyon szerettek az emberek.De valahogy mindenkiben csak a felületes kapcsolatokat látom és a totális érdektelenséget....
2010. ápr. 19. 23:25
 27/49 A kérdező kommentje:
21:06 ELÉG ÉRTELMESEN HOZZÁSZÓLTÁL!!!!!! MIÉRT PARASZTOZOL LE VALAKIT,HA NEM IS ISMERED? A PÁROM TETTE FEL A KÉRDÉST ÉS NEM ROSSZ SZÁNDÉKKAL,HANEM MERT TÉNYLEG ÉRDEKLI A TÉMA!!! EZ A SZINVONALAS HOZZÁSZÓLÁS TÉGED MINŐSIT !! TE TÉNYLEG ENNYIRE AGYHALOTT VAGY? HÜLYE IQ BETYÁR.....
2010. ápr. 19. 23:38
 28/49 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem a magyarok szeretnek szenvedni és sajnáltatni magukat. És lerombolni mások önbizalmát.

Ha valaki nem panaszkodik, az már rég rossz. Ha megemlítessz magadról egy pozitívumot, akkor már kapod a lesajnáló pillantásokat.

Azért nem tudunk pozitívak lenni, mert azért negatív visszajelzést kapunk. A negativizmusért meg pozitívat.

2010. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
89%
jó a humorérzékük, viccesek, bulizósak, le fogtok hurrogni, de sztem igenis kedvesek, segítőkészek, ha te is az vagy velük. Tanultak, okosak, büszkék és nagyon keményen dolgoznak. Én külföldön élek, és nagyon sok külföldi mondta rólunk, hogy a magyar munkaerő tényleg viszi a pálmát, és tanult, művelt nép. Apropó műveltség, a káromkodás egyszerűen frenetikus! imádom:)És én igenis büszke vagyok rá, hogy magyar vagyok! és nekünk van a legcsodálatosabb himnuszunk:) no meg kajáink, nyammm
2010. ápr. 20. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
78%

21:11-es vok!

Vannak magyar áruk a polcokon! (A kereskedelemben dolgozom), csak szét kell nézni!!!!

Hát akkor szapuljátok egymást, ez a jellemző úgy is! De engem hagyjatok ki!

Kedves kérdező! Egyáltalán minek kérdezel, ha nem vársz más választ csak negatívat? Jah, hogy ez nyugtatja a lelked? Bocs! TE 100% magyar! ;)

2010. ápr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!