Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Csaladfakutatok Csapata,...

Sabotomi kérdése:

Csaladfakutatok Csapata, futhatok a penzem utan?

Figyelt kérdés

kb 4 honapja vàrok a majnem 1000Euros csaladfakutatàs eredményére. Mivel ennyit idötartamot mondtak szerzödesköteskor igy nem aggodtam...eddig.

Rakerestem a cégre a neten, a honlap dijnemfizetés miatt nem elérhetö, Telefon mar nem üzemel de létezik helyette masik mobilszam ami csak kicsörög.

Februar környékén megjelent több hirben hogy a cég kétesen végezte a munkajat, szoval minden érdekel ha valakinek több infoja van


2017. máj. 24. 10:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Familysearch vagy levéltár. Első ingyenes, második nem, de nem is drága. Sőt az előbbit otthonról is tudod csinálni.
2017. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Levéltár csak akkor kell, ha az FS-en nics fent valamelyik anyakönyv. A levlista.theka.hu oldalon iratkozz fel a levlistára, ott van olyan, aki ha megy levéltárba, megnéz neked is adatokat.

Nemesi adatokat a levéltár is tud küldeni (illetve mást is, de képeket pénzért, információt ingyen).

2017. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Dolgoztam nekik 1 hónapot, sajnos nem csak titeket, az összes dolgozót átverték. csak kb. 50 ember jelentette fel azért mert nem kapott fizetést. Kitudja hány károsult lehet összesen.. és nem halad az ügy.
2017. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ja hogy volt olyan, hogy ti, akik dolgoztatok, nem voltatok a bizniszben?

Tehát volt olyan, hogy hiteles, pontos, valós adatokt tartalmazó családfákat küldtek el?


De ekkor a dolgozók lettek átverve?

2017. jún. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A levéltárakban is ingyenes a kutatás. Csak akkor kell fizetni, hogyha fotózni is akarod a könyveket. Egyébként tényleg becsaptak. Még ha adtak volna valamilyen családfát, akkor sem lett volna biztos hogy az a te valós felmenőidet tartalmazza. Van egy ismerősöm, aki szintén így kutatta ki a felmenőit. Csak ő azért nem volt elégedett, mert nem találták meg a szerinte létező nemes felmenőket. Segíteni akartam neki és belenéztem. Első körben sokszor hiányoztak a település nevek. Nem voltak házassági dátumok. Megnéztem neki egy dészülői párt aki feltehetőleg nemességgel rendelkezett. A fiúnak és a lánynak is ugyanazon a településen folytatták a felmenőik kutatását. De én megkerestem a hiányzó házassági könyvet, és abban benne volt hogy a fiú egy másik településről jött. Tehát innentől kezdve a kikutatott családfa, nem volt jó. Na így lehet megbízni ezekben a pénzért "kutatókban".
2017. dec. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A dolgozók nem adtak ki fals adatokat, ez biztos. Csak olyan személyek szerepeltek akik valósak és hitelesítettük mindet. Az egész a főnök (M.J) sara. A dolgozókat és az ügyfeleket is átverte.
2018. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül olvassa még valaki ezt, akkor az ügy jelenleg ott tart, hogy a "főnök" M.J. jelenleg 3 városban van körözés alatt elfogatóparancs alapján csalás miatt.
2023. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17, ez fantasztikus. Remélem elkapják!
2023. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Annyira körözik a csávót, hogy ahányszor Uránvárosban járok (Pécs) valamelyik teraszos kávézóban látom vidáman társalogni.
2023. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!