Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Másodunokatestvértől gyerek!...

Bella rubina kérdése:

Másodunokatestvértől gyerek! szerintetek? fontos és hasznavehető infókat kérek nem beszólásokat.

Figyelt kérdés

2017. okt. 11. 16:09
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
56%
Elsö, másod unokatestvérrel összekufircolásbòl nem gyerek lessz hanem droid, vagy fogyatékos, szellemileg visszamaradott, esetleg mozgásszervi problémák is elöfordulhatnak.Nézd végig a beltenyész elzárt zsákfalvakat, vagy egyes kissebségi népcsoportokat amiben történt közeli rokon összeállás, nem igazán normálissak azok akik igy születtek iq alapbòl 80 felé nem megy, süt is róluk!De igazából 8milliárdan vagyunk ebböl max. 500 rokonod van, válogathacc...
2017. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 masni1 válasza:
58%
Ilyen kapcsolatból született a férjem. Két egészséges lánya és egy fia van. Mindegyik egyetemet végzett.
2017. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
65%
Én is azt gondolom, annyi a kockázat mint bármely esetben! De senkire ne hallgass, orvost kérdezz meg!
2017. okt. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim válasza:
59%
1. "a gének hetedízigben öröklődnek"-ez egy nagy hülyeség, a válaszadó nem sokat ért a genetikához. Ilyen távoli rokonság esetén nincs nagy rizikó.
2017. okt. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanolyan mintha egy idegennel vállalnál gyermeket. Nagy valószínűséggel nem lesznek rossz adottságai.
febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
21%
azert van olyan orszagokban mint pl. India rengeteg beteg , terhelt agyilag es fizikalisan is serult utod mert kozeli rokonok kapcsolatabol szarmazik a gyerek. a google on kifejezetten ide vonatkozo tanulmanyokat talalsz akik ellenjavasolnak minden ilyen dkapcsolatnal gyermek vallalast.
febr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Az hogy keleti országokban rengeteg sérült utód születik azért van mert ott gyakran elsőfokú unokatestvérek vállalnak gyereket. Másrészt nemcsak a rokonság okozhat genetikai ártalmat hanem a káros környezeti hatások is amik a mai szennyezett világban sajnos érik az embereket. Példnak említhetőek a feldolgozott élelmiszerekben található toxinok, magas károsanyagtartalmú légkör, és a csapvízből se tudnak mindent kiszűrni. Ezek sokszor annyit nyomnak a latba mint a másodfokú unokatestvérek közti picike többletkockázat.
febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
21%
a kozeli rokonsag eseten vallalt utodoknal lenyegesen nagyobb a kockazat a serult gyermekre mint a kornyezeti rahatas es egyebek eseten egyuttveve. az is gyakori (nem magamtol talaltam ki , genetikai tanulmanyban olvastam) hogy a vallalt gyermek ep viszont az 'unoka" tehat a gyerek gyerek halmozottan serult, a kockazat 47 % kal nagyobb mint nem rokoni szalak eseten vallalt gyereknel. Indiaban nemcsak elso unokatestverek hanem sajnos gyakran anya-fiu, apa leany es egyenesagi testverek kozott is gyakori a sexualis viszony es a gyermekvallalas is. ezt Indiaban a torveny nem bunteti, nem azert mert engedelyezett hanem azert mert a torvenyt senki sem (maguk a torvenyhozok sem) tartjak be. lattam a you tube on olyan csaladot ahol az anya a legidosebb fiatol szult 4 utodot. mind a 4 halmozottan serult volt, az egyik par honaposan meghalt a tobbiek elertek a 10. eletevuket is. egyszeruen szornyu volt latni ahogy kineztek es amilyen az ertelmi szintjuk volt. en nem csodalom hiszen ott a mai napig "divat" hogy pl. elegetik az ozvegyet az elhunyt ferjevel egyutt.
febr. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Kedves 38-as, én is lesokkolódok a közeli rokonok gyermeknemzésétől és igazad van abban hogy ha lehet ne rokont válasszunk párnak. Itt azonban nem közeli rokonokról volt szó hanem távoli rokonokról. Néha van úgy hogy másodfokú unokatestvérek szeretik egymást, a szívnek nem lehet parancsolni. Czeizel Endre azt mondta hogy az már nem vészes és rá lehet hallgatni, hiszen a világ egyik legjobb genetikus professzora volt, ehhez mindannyiunknál jobban értett. Ha nem minden generációban van ilyen akkor nem lesz beteg egyik leszármazottjuk se vagy legalábbis nem ettől.
febr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
38 as vagyok. En is nagy embernek tudosnak tartottam Czeizelt egeszen addig, amig maximalisan hangoztatta hogy az elso gyermeket feltetlenul tanacsos 30 ev alatt az anyanak megszulni mert igy van a legnagyobb esely az egeszseges utodra. aztan eltelt vagy 25 ev es voila! a professzor ur azt mondta hogy nem baj ha az anya az elsot akar 45 !!!! evesen szuli meg nincs nagyobb veszelye mint egy fiatalabbnal. amig a 25 os korhatart emlegette addig mindig felhivta a veszelyt a idosebb (35-45) elso babat szulo noknel hogy milyen nagy rizikoja van a Down sydromanak ebben az esetben. Nalam ez a palfordulas nagyon elvette az o hitelet arrol nem beszelve hogy azota mar olyan hires intezetekben mint a Mayo clinica szamtalan akkor tokeletesnek tartott megallapitasat nemcsak ketsegbe vontak hanem teljes mertekben meg is cafoltak. nem tudom mitol valtozott ekkorat a nezete de ezek utan mar nem is erdekelt. akkor meg Mo on eltem mar regota nem vagyok ott es angolul rengeteg jo es tartalmas tanulmanyt volt modomban elolvasni es a mindig valtozo allaspontokat is kovetni. valoban nagy tudos volt de ez mar a multe azota tole sokkal korszerubb nezetek vallo tudosok tomege foglalkozik genetikaval fejlettebb orszagokban mint anno MO akkor azon a szinten allt a kutatasok szempontjabol. meg valami. tudod lehet hogy a szivnek nem lehet parancsolni de akkor az apa lanya anya es fia kozti szerelmi viszonyt istoleralnunk kellene , ha a sziv parancsat nezzuk, ez mondjuk tolem eleg tavol all. De vegulis az egesz nem aktualis a tema 7 evvel ezelotti azota az utodok vagy megszulettek vagy nem nincs tovabbi infonk a temarol.
márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!