Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit Tegyek? Nagy gond is...

Mit Tegyek? Nagy gond is lehet? MEGŐRÜLÖK Vagy ez felesleges pánik?

Figyelt kérdés

5 fős családban élünk ösz 3 gyerek és már régóta észre vettem hogy apám mindig a társkereső oldalakat bujja.


most nem tudom ez mit hat de anyám depressziós beteg...


szóval lényeg a lényeg nem tudom mit kezjek kezdem azt hinni apám el akar hagyni minket.

többször rajta kaptam hogy más számomra ismeretlen nők képét nézegeti és levelezget.

és mindig tagadja kérek help et!!:-((


2010. máj. 29. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%

Az, h ilyen debil a szóhasználatod, h kérek help-et.Nem tudom, hogy ha van erre egy hángériön vörd is, akkor miért nem azt júzolod.

Egyébként "sújtott" hosszú ú, kár, hogy a te nagy fejedben nem jut hely az ilyen alapvető dolgok tárolására.....

2010. máj. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Én mindenképpen beszélnék Apummal. Le lehet ülni nyugiban és rákérdezni Apa mi a helyzet csak barátnő kell vagy itt akarsz hagyni minket?

Ugyanis, ha nem kérdezel rá, akkor tönkre fogsz menni. Inkább a biztos, mint a bizonytalan. Kérd meg Apudat válaszoljon őszintén! Ahhoz a válaszhoz, aki azt írta Apud felnőtt ember és ne szólj bele a dolgaiba, csak annyit, egy család dolga, igenis Mindenkire tartozik! Általában abból van a baj, hogy nem kommunikálnak. Tessék beszélni vele őszintén! Ez nagyon fontos

2010. máj. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem nem a család dolga. Még ha a későbbiekben a válás ki is hat az egész család életére, attól még az, hogy az Apuka kivel levelezik az interneten, szerintem nagyon is magánügy. Amikor már eljutnak arra a pontra (remélhetőleg nem), hogy válás van és gyerek elhelyezés, akkor az már érint mindenkit a családban. De konkrétan olyan magánügyekbe bele"kotnyeleskedni", mint sms-ek, vagy emailek, az számomra tolakodásnak számít és jogtalannak. (nem a kérdezőről beszélek) De hát minden ember másképp működik, ami a te családodban (előző hozzászóló) belefér, az nálunk nem, és fordítva. A véleményemet mondtam el.
2010. máj. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem szoktam beleszólni mások dolgába. Még a szüleimébe sem. Attól mert ők a szüleim, attól még nem kell nekik az életük végéig együtt maradniuk. Nekem mindegy, hogy kivel élnek és kibe szerelmesek, ugyanúgy szeretem őket és ők is engem. És én úgy érzem, hogy nekem nincs jogom beleszólni a szerelmi életükbe, sem pedig abba, hogy ők ezt egymás közt hogy intézik. Ugyanúgy, ahogy én is elvárom tőlük, hogy ne szóljanak bele az én/testvérem dolgaiba. De az, hogy én ezt így gondolom, nem azt jelenti, hogy csak az én hozzáállásom a kérdéshez jó, másoké pedig nem. Természetesen mindenki máshogy él és mindenkinek másféle szabályai vannak. De én csak a saját véleményemet tudom tanácsolni, másét nem igazán... :)
2010. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
sajnálom de most az én apámis ezt csinálja
2010. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
de igenis jogod van beleszólni hívd hívd össze a családot és mond meg nekik kerek perec hogy mi a francért jár valakivel
2010. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem, azért muszáj beleszólni, illetve megkérdezni, hogy a gyermek, azaz a kérdező lelkébe rend legyen. Igen is joga van hozzá, ugyanis jelen esetben a szülő viselkedése kihat a gyermekre. Nem szeretném, ha a kérdező a bizonytalan miatt, teljesen tönkre menne. A szüleim magánélete, kihat rám is, nyilván csak egy darabig, de addig tiszteletben kell tartsanak, engem, vagyis a gyermeküket. Nyilván engem már nem érdekelne, mert 36 éves vagyok, hacsak, nem látnám, hogy az egyik tönkre megy a másik miatt, mert akkor azonnal ugarnék
2010. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Kérdezz rá nyíltan, miért csinálja. Van olyan ismerősöm,

akinek esze ágában sincs partnerét lecserélni, de ott ökörködik a társkereső oldalakon, "kamuadatokkal" regisztrál és a haverjaival vihognak a válaszokon.

2010. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!