Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha otthon fekvőtámaszozok meg...

Ha otthon fekvőtámaszozok meg felüléseket csinálok akkor látható lessz hogy izmosodom vagy felesleges ink járjak konditerembe! Az a gond hogy itt nincs a közelben konditerem és nem is szeretnék oda menni! A fekvőtámasz meg a felülés hatásos?

Figyelt kérdés

Na szóval tudtok még otthoni gyakrolatokat amivel izmosodom.

Nem akarok ilyen kigyúrt két ajtós szekrény lenni csak szeretnék egy kis izmot!


2009. dec. 18. 09:23
 1/5 anonim válasza:
felüléssel és fekvőtámaszal ugyanazt csinálod mint konditeremben csak más mozdulatokkal. azt ajánlom hogy folytasd. haverom julius óta csinálja elég szép karja hasa és melkhasa van. ugyhogy csak hajrá ;)
2009. dec. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, mellette még csinálj súlyzós gyakorlatokat, illetve kis súlyokkal, pl ez a tépőzáras, amit a kezedre erősíthetsz, boksz-mozdulatokat. Így most hülyén hangzik, de ha mindennap csinálod, apait-anyait beleadva, nagyon hatásos!!! :) Úgy bokszolj, hogy csak a felsőtested forduljon.
2009. dec. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamire az is jó, de ha igazán ejlődni akarsz, inkább menj el egy konditerembe.
2009. dec. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

persze hogy hatásos. Ha veszel egy haspadot, meg 2 kézisúlyzót, ezek kis helyen elférnek és sok jó gyakorlatot lehet végezni. 15 ezer forintból simán megúszód, talán több fajta kézisúlyzót is találsz (múltkor láttam 8 vagy 10 kilós párt 3 ezer körül valamelyik szupermarketben).

Így aztán a haspadra fekve tudsz tárogatni, hasazni több módon. Fekvőtámaszt úgyhogy a lábad a padon, így felsőmellre.

A fekvőtámaszt is lehet variálni, szélesen, szűken, meg ha ugye felteszed a lábad valahova.

Én először fekvőtámasszal kezdtem meg 2,5 kg-s kézisúlyzókkal kb 8-9 évesen. Már általános iskolában is mindig azt mondták hogy olyan a bicepszem mint egy teniszlabda :)


Úgyhogy hatásos igen, de egy két dolgot érdemes otthonra venni.

2009. dec. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy régi klasszikus: Mi az hogy!...Nagyon is! abszolút megéri csinálni,érezni sőt látszani is fog h mivan:) figyelj saját példámat mondom el neked, kb 2,5 hónapja rávettem magam h kezdek magammal valamit összeállítottam egy edzéstervet(fekvő,has,hát,alkar,bicepsz,tricepsz,mell,láb stb. szóval minden van benne) egy ilyen szettet naponta minimum 1 de van hogy 2x is megcsinálok az adagokat meg időközönként növelem


már ezalatt a kb 2.5 hónap alatt is szembetűnő a változás, érzem h erősebb vagyok, mindenből több megy sőt ami a legjobb h már szemmel látható eredménye is van:) bár elég keményen csinálom de hidd el megéri:) szóval csináld csak és ne hagyd abba, persze pihenőnapokat iktass be

2009. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!