Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Családfakutatás Familysearch?

Családfakutatás Familysearch?

Figyelt kérdés
Valaki eltudná nekem mondani hogy a familysearch oldalon azok az anyakönyveket amelynél a kamera ikon helyet filmtekercs ikon van azokat hogy lehet megnézni?

2017. nov. 21. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Utolsó Napok Szentjeinek Jézus Krisztus Egyháza családtörténeti központjaiban lehet mikrofilmen kikérni.

(Budapesten például a Tihany téren van egy ilyen központ.)

2017. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. nov. 21. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azokat 2020-ig teszik fel.

De van olyan, ahol van DGS szám. Ezeket megtekintheted egy programmal, mivel fent van, csak még nem frissítették.

Ha van ilyen film, akkor keress privátban!

2017. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a magyarokkal nagyon jó volt annak idején az együttműködésük: mind a levéltárakkal, mind az egyházakkal. A mi filmeinket gyorsabban is töltik. Minden frissítés után nézd az oldalt, mert lehet, hogy a keresett film met is feltették.
2017. nov. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2017. nov. 21. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb már online is megnézhető. Én legalábbis nyár óta néztem református Pest megyeit is, katolikus Zala megyeit is, ahogy kellett.


Bejelentkezel, ahogy szoktál, aztán a Search alatt a Catalog alatt beírod a keresőbe a keresett helység nevét.

Amikor odamész, akkor már csak ki kell választani, hogy azon a helyen melyik anyakönyveket szeretnéd.

Ha szerencséd van, az az anyakönyv is nézhető online. Akkor ott van mellette a kamera ikon.

2017. nov. 24. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Be se kell jelentkezni - indexelt polgáriakon (Szabolcs, Abaúj, Borsod, esetleg Szatmár) kívül.
2017. nov. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta meg tudtam nézni amit szeretem volna köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 25. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!