Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van itt nemesi csaladbol...

Van itt nemesi csaladbol szarmazo holgy vagy ur aki hasonlo cipoben jart volna?

Figyelt kérdés

Igazabol nem tudom milyen temaba tehettem volna fol ezt a kerdest.

Erdelyi baroi nemes csaladbol szarmazom, egeszen mostanaig nem annyira foglalkoztatott ez, hogy en baroness vagyok. Buszke voltam mondig arra ahonnan szarmazom. De a nagy csaladi dolgokban sose vettem reszt. Rengeteg balba lett volna lehetosegem elmenni de sose mentem amit mostansag nagyon banok mert latom az unokahugaimat es batyamat is hogy erre keszul a kepeket... es egy kis irigyseg kapott el pedig sajat magamat vontam meg. Mindig feltem, a parom vekony testalkatu magas ferfi en 169cm vagyok es 74kg a csipom szeles vastagak a labaim es formatlanok. A bali ruha ezt eltakarja de en felek ezektol. Szeretnek belerazodni a csaladi eletbe szeretnek balba menni es ugy viselkedni mint egy igaz baroness.



2018. okt. 15. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%

Az az érzésem, hogy ez egy kamukérdés.

A bárói cím csak cím, társadalmi cím, amit adományoztak, de leginkább a meggazdagodott vállalkozók, polgárok megvásároltak. Sőt! Akár történelmi nevet is vásároltak mellé maguknak.

Semmi, a régmúltba visszavezethető "nemes" nincs benne. (Annál inkább a nemes lófő székelyeknél, teszem hozzá szemcsippentve.)

A történet inkább mese habbal. A regényekben, filmekben, színpadon sem lelsz már ilyen szituációra, hogy a "báró kisasszonyok"( ahogy írod affektálva, baronessek), napszámban báloznak.

2018. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

"Van itt nemesi csaladbol szarmazo holgy vagy ur aki hasonlo cipoben jart volna?"


Mármint üvegtopánkában, mint a Csipkerózsika meg a Hamupipőke?

2018. okt. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Biztosan tele van a gyakori ilyen bajokkal küszködő tinikkel :D


De ha lehántom a kérget és a lényegre térünk a nagyzolás után, akkor azt kell mondjam, hogy sportolj és figyózz. Ennyi. Neked is jobb lesz.

Mondhatja bárki, hogy fogadd el magad, meg ne törődj mások véleményével, de ez hazugság lenne. Csak a homokba dugod a fejed, de oda is elhallatszanak a hátad mögötti kuncogások.

Mozgasd meg a hab testedet!

2018. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Soha semmihez nem késő. Én 37 évesen döntöttem úgy, hogy megtanulok görkorcsolyázni :D
2018. okt. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ha mégse menne, tudok jó fogtechnikust...

:)

2018. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

A nagymamàm Habsburg Etelka gyereke, ezèrt halványan van bennem Habsburg vér.

Nekem viszont nem hogy előnyöm, hanem hátrányom volt ebből! A nevet megkaptam (így lettem Sophia Friderika Maria von Habsburg-Lothringen) ebből kifolyólag a hazaszerető történelem tanáraim UTÁLTAK (bár egyáltalán nem én tehetek a származásomról).

Nekem nagyon nehéz beilleszkednem a csalàdomba és a hétköznapi életbe is... Elvileg grófi rangom van, de teljesen fura és taszító nekem ez az élet, ezért inkább szinte ha nem muszáj, kimaradok ezekből a helyzetekből...

2019. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Utolso :DDD.
2019. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát az érdekes, mert a wikipédia szerint Habsburg Etelkának nem volt gyereke.
2019. jún. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!