Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Emigrált rokonokról hol...

Emigrált rokonokról hol találok infót?

Figyelt kérdés
Az ükpapám szülei emigráltam amerikába,a szülők első körben a lányaikat vitték ki,a két fiút (az ükapámat és a testvérét) egy "barátjára " bízta a szépapám,aki intézetbe adta a srácokat.Mire vissza jött 1 hónappal később az apukájuk,már nem találta a fiait :/ a kérdésem,hol találhatok infót az ükapám testvéreiről és szüleiről ha csak a szülei nevét tudom?

2018. okt. 20. 00:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sikerült megtalálni?
2018. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :( pedig biztos,hogy emigráltak,csak azt nem tudom,hogy mikor és hova :( a vezetéknév sem gyakori.Német család,Gerstenmayer Henrik és Schreivogl Teréz :( 1905-1915 kozott kellet kimenjenek :(
2018. nov. 1. 14:07
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor valószínűleg elírták a nevüket. Ezeket a neveket nem egyszerű leírni. Gondolj bele diktálták, idegen nyelvű embereknek.

Próbálgasd máshogy a neveket, vagy csak a keresztnevet beírni születési dátummal, a keresztnevet is probálhatod többféle módon, magyarul, angolosan, németesen; stb.

2018. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ill. ahol nem pontos a találat ott is érdemes megnyitni a fájlt, mert sok esetben hibás az indexelés, vagy olvashatatlan az írás és rövidebb nevet írnak be, stb.
2018. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!