Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek ha 8 éve tönkretezs...

Mit tegyek ha 8 éve tönkretezsi az életemet nevelöapám?

Figyelt kérdés
állandóan kötöszködik és má nagyon idegesit a tudatom tele van azzal a nyomorult fejével!!
2010. júl. 3. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd kicsit bővebben?
2010. júl. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szard le magasról ne hagyd magad.
2010. júl. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik füleden be, másikon ki. Na ez meg őt fogja idegesíteni. :)
2010. júl. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
menj el pszichológushoz
2010. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Nekem rendes apukám van és hát nekem is az idegeimre megy, és ugy szoktam hogy én parancsolok neki, meg mindig rá kiabálok és azt is szoktam hogy oda megyek és rá ütök a hasára :DD, meg aztán kopasz szoval a kopasz fejére is rá szoktam pacsálni a tenyeremmel :DDD olyan élvezetes, neked is ajálom!!!
2010. júl. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző! De itt nevelőapukáról van szó..


Én is rengeteget vitatkoztam mindig Anyukámmal. Amióta elveszítettem (meghalt), úgy vagyok vele, bárcsak kussoltam volna mindig!!!

2010. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Tudod az a legfontosabb, hogy édesanyáddal őszinte légy. De ne áskálódj a nevelőapád ellen viszont oszd meg a fontos dolgokat vele. Én sokáig titkoltam hogy molesztált az a szemét alak és oly sokáig hogy a végén titkoltam hogy sa végén már nem hitték el nekem mi történt.
2010. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 16 éve teszi tönkre az életemet...pszichiátriára juttatott és egy szánalmas roncs lettem...én legszivesebben megölném,csak még nemtudom,hogy hogy...de hálistennek nálad még nem ilyen komoly a helyzet...hozd a tudtára..vagy anyukádéra..
2010. aug. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Valakivel beszélned kell erről, és mivel ez magánügy, és feltételezem elég mély nyomokat hagy, ha már így kérdezel, fordulj vagy az édesanyádhoz, vagy segítő szakemberhez.
2010. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ugyan ez engem is állandóan csesztet csak 3 éve nem 8
2020. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!