Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt rossznak?

Miért érzem ezt rossznak?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni kondizni, csak "cikinek" tartom. Mégpedig azért, mert elég vékony vagyok, múltkor az ismerőseim mesélték egy srácról, hogy " vékonyabb, mint a kisujjam, de ő kondizik". ÉS én is elég vékony vagyok, kétlem, hgy szériasúlynak 30 kilónál többet bírnék. Szerintetek?
2011. okt. 12. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik a cikibb, elkezdeni edzeni és pár év múlva normálisan kinézni, vagy önbizalomhiányosan élni egy egész életen keresztül?


Haverjaid meg ne legyenek bunkók, ők is kezdték valahol. hajrá :)

2011. okt. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ha csak 30 kilóval szériázol, mert akkor hamar sikerélményed lesz. Ha heti 2-3 x lejársz gyúrni, komolyan veszed, akkor mindenféle por nélkül is eljutsz kb. 3 hónap után, hogy kinyomod a 70-et. Szériasúly meg kb. 50 lesz. És onnantól már nem szégyen. Sőt, egyre menőbb
2011. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jaja, a porok nem kellenek.
2011. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

menny edzeni, nemrég voltam haverokkal Miskolcon a metropol fitnessben ami Miskolc legjobb terme,oda jár pár nagydarab testépítő,ismertek közül Dudás Ádám is.

és abba terembe egyszer csak besétált egy kb.12-13 éves olyan csont sovány gyerek hogy az csak na és leszarta ki mit szól hozzá fogta és szépen elkezdett edzeni mint bárki más./pedig mehetett volna valami nyálas wellnesses terembe is, de nem így tett/

nem is figyelt rá senki és nem is bámulták nem nevettek rajta,én is inkább örülök ha ilyet látok és legszívesebben segítenék neki hogy minél eredményesebb legyen.

úgyhogy húzz edzeni,majd meglátod hogy nem is gáz hogy nem vagy nagy,valahol el kell kezdeni úgy hogy COME ON.

2011. okt. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen srácok :)
2011. okt. 12. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz, hogy mások mit mondanak. Ő értük teszed? Nem, magadért! Ha nem hagyod abba, pár év múlva majd ők fognak tanácsért rohangálni hozzád, mert biztos lesz egy köztük, aki belekezd majd. Sok sikert! ÉS EGYÉL RENDESEN! :D
2011. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!