Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek majd vele?...

Hogyan viselkedjek majd vele? Milyen legyen a modorom, hogy ne értse félre?

Figyelt kérdés

Néhány napja szakitottam a barátommal, egyszerűen nem vagyok szerelmes már belé.

De megbeszéltük hogy a tervezett családi nyaralásukra elmegyek, mert ő is ezt akarta.

Jövőhét hétvégén lesz 2éjszaka, 3nap.

És én félek... mert megértette a barátom hogy nem szeretem, és hogy ez nekem nem fog menni. De ő szeret engem nagyon, el is mondta hogy sosem leszek neki közömbös, de ettől függetlenül hogy így vagyunk, ha én is akarom talizhatunk néha-néha.

Vágyom a nyaralásra, csak félek. Nemtudom hogyan viselkedjek ezek után vele...főleg hogy a történtek után furdal a lelkiismeret, meg sajnálom is.


2010. júl. 11. 17:26
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
nem ilyen válaszokat várok, hogy "Ne menj..." Mert tuti hogy elmegyek velük nyaralni. csak adjatok tanácsot kérlek.
2010. júl. 11. 17:27
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég bizarr szitu, gondold meg, elmész-e. Nem biztos, hogy jó ötlet, mert friss a szakítás, sok lesz a feszültség.
2010. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Nnna, most olvasom a hsz-ed... Oké., akkor ha elmész mindenképp, akkor légy közömbös, kerüld az édeskettest és nyugodtan, higgadtan háríts minden kettőtök sorsával kapcsolatos megjegyzést vagy kérdést. ha eldöntötted, hogy szakítasz, akkor ne légy kétértelmű a nyaralás alatt sem. Fejben dől el.
2010. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
ez már levan beszélve, biztosan megyek! Szeretnék is!
2010. júl. 11. 17:29
 5/24 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2010. júl. 11. 17:29
 6/24 A kérdező kommentje:
de ugye nemkell fapofával lennem? Szóval lehet vele nevetgélni meg poénkodni...?azt nem érti félre?
2010. júl. 11. 17:30
 7/24 anonim ***** válasza:

Hát szerintem légy olyan mint az össze jövetel elött.

Szóval mielött össze jötetek az elött gondolom barátok voltatok. Vagy nem?

Ha nem voltatok barátok akkor tényleg nem jó ötlet elmenni.

Mert én most mindent megtennék hogy a volt pasimmal újra barátok lehetnénk.

Nagyon jó kis barátság volt a miénk de erős volt az érzelem és mikor vége lett akkor már,

a barátságnak is vége volt. :(

Szóval te egy nagyon szerencsés lány vagy.Hogy még barátkozik.

2010. júl. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Mond meg neki, hogy nem szeretnél töle többet csak jóba lenni mint "barát" és megkéred hogy ne értse félre ha te kedves leszel vele, hogy akkor az nem azt jelent hogy gorombáskodnod kell,vagyis azt amit ide nekünk leírtál!
2010. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ha olyan lennék mint az összejövetelünk előtt akkor mégjobban belém esne:)

de értem mire gondolsz:)

Igen, szerencsés vagyok. Nem is tudnám megszakitani vele a kapcslatot, persze szerintem ez csak addig lesz igy, amig valamelyikőnk nem talál párt.

Bár ő lesz az egyetlen olyan exem, akivel tartom a kapcsolatot és barátok vagyunk, meg neki is én vagyok az egyetlen ilyen.

Habár ő nemfog mert elmondta, hogy szeret. Nekem meg egy ideig biztos nemkell pasi!

2010. júl. 11. 17:35
 10/24 anonim ***** válasza:

Szerintem is légy vele közömbös. Max. mint egy jó haver, de kettesben még véletlenül se maradj vele, ha lehet. Arra pedig vigyázz, hogy ne tégy olyat, ami félre érthetne, inkább tisztázd előbb vele, hogy elmész a nyaralásra, de nincs már esélye. Ti már csak haveri barátok lehettek, semmi több. Biztos lesznek, váratlan kényes szituk, szóval erre készülj. De ilyenkor gondolj arra, hogy neki még rosszabb, mert ő még mindig szeret.


Az a szeretet a legfájdalmasabb, mikor az áhított fél melletted ül, de tudod soha nem lehet a tiéd!

2010. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!