Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek majd vele?...

Hogyan viselkedjek majd vele? Milyen legyen a modorom, hogy ne értse félre?

Figyelt kérdés

Néhány napja szakitottam a barátommal, egyszerűen nem vagyok szerelmes már belé.

De megbeszéltük hogy a tervezett családi nyaralásukra elmegyek, mert ő is ezt akarta.

Jövőhét hétvégén lesz 2éjszaka, 3nap.

És én félek... mert megértette a barátom hogy nem szeretem, és hogy ez nekem nem fog menni. De ő szeret engem nagyon, el is mondta hogy sosem leszek neki közömbös, de ettől függetlenül hogy így vagyunk, ha én is akarom talizhatunk néha-néha.

Vágyom a nyaralásra, csak félek. Nemtudom hogyan viselkedjek ezek után vele...főleg hogy a történtek után furdal a lelkiismeret, meg sajnálom is.


2010. júl. 11. 17:26
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
17:36os utolsó során most elsírtam magam:(
2010. júl. 11. 17:37
 12/24 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kényes dolog.Szerintem ő reménykedik és ezért sem akarja,hogy lemondd a nyaralást.Kellemetlen lesz szerintem a szülőkkel szemben is,hogy ugyan kirugram a fiatokat,de itt vagyok.Elég gáz.Eleve nehéz úgy barátkozni,hogy az ember tudja,hogy a másik szereti,de a szakítások elején ez duplán igaz.

Bevallom nekem meg sem fordulna a fejemben,hogy elmegyek,akármilyen jó hely is és akármilyen jó,hogy elvisznek.

Bármit is teszel,legyen az egy pillantás vagy egy érintés jelnek fogja tekinteni,hogy még érzel valamit.Tudom,mert a szerelmes ember az időjárásban is pozitív jeleket lát,csakhogy az legyen,amire vágyik.

2010. júl. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Az vagyok aki azt irta szerencsés vagy :)!!

Mikor mentek nyaralni?

Éd ha le mondanád akkor meg össze törnéd a szivét.

2010. júl. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

Bizarr!

tudod mikor mennék el nyaralni az exbarátommal, még akkor is ha nemrég szakítottunk és "már nem szeretem" meg "csak barátok vagyunk"

Neki mit gondolsz ez nem lehet jel arra, hogy mégis-csak szereted? Nem lesz neki fájdalmasabb pofára esni, hogy közlöd, hogy eljöttem nyaralni, de ennyi?

ÉS a vízbe hogy mentek? Ő is külön- te is külön??

Ez ne haragudj de a volt pasidnak egy rémálom lesz. Miért ragaszkodsz annyira ehhez a nyaraláshoz??? Nem gondolod, hogy ezzel csak még nagyobbat döfsz a szívén??!

2010. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Ők már ma lementek, 1hetet nyaralnak a családdal, értem péntek reggel jönnek majd fel, és vasárnap jövünk haza:)

Tudom hogy nehéz lesz! De ha nagyon nyomul megmondom neki, hogy "ez egy baráti nyaralás, és kérlek ne nehezitsd meg a dolgom, tudod jol hogy nem menne ujra. sajnálom."

2010. júl. 11. 17:47
 16/24 anonim ***** válasza:

Az előző egy tuskó!!

Már bocsi de mégis hogy gondolod??

Azt hiszed neki nem fáj??

Tudod mivel törné össze mégjobban a szívét?

Ha megégéri és nemm megy el!!

2010. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Megigéri bocsi
2010. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Tudod, eleve tereled a szitut, hogy de ne írjuk, hogy ne menj el... mintha ez olyan természetes, meg egészséges dolog volna, hogy két ember szakítás után (főleg hogy tudni lehet hogy a fiú még nem zárta le) elmegy közösen nyaralni.

Itt a bibi! 15 éveseket megvezethetsz ezzel, de engem pl nem.

Ne menj el, ennyi.Akkor a viselkedéseddel se lesz gond. Lottószelvények fognak ott ingyen hullani az égből vagy miért kell neked is feltételen menni??

2010. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

tisztelt 58%!

Ha arra veszed a fáradtságot, hogy engem tuskónak titulálj, akkor olvas d el a netikett-ről szóló részt. Köszi.

2010. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Jó lehet nem vagy tuskó de ez már kicsit...durva.

Inkább mondja neki hogy bocs nem megyek veled mert már a kapcsolatnak vége?

Össze törné úgy a szivét..

2010. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!