Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek majd vele?...

Hogyan viselkedjek majd vele? Milyen legyen a modorom, hogy ne értse félre?

Figyelt kérdés

Néhány napja szakitottam a barátommal, egyszerűen nem vagyok szerelmes már belé.

De megbeszéltük hogy a tervezett családi nyaralásukra elmegyek, mert ő is ezt akarta.

Jövőhét hétvégén lesz 2éjszaka, 3nap.

És én félek... mert megértette a barátom hogy nem szeretem, és hogy ez nekem nem fog menni. De ő szeret engem nagyon, el is mondta hogy sosem leszek neki közömbös, de ettől függetlenül hogy így vagyunk, ha én is akarom talizhatunk néha-néha.

Vágyom a nyaralásra, csak félek. Nemtudom hogyan viselkedjek ezek után vele...főleg hogy a történtek után furdal a lelkiismeret, meg sajnálom is.


2010. júl. 11. 17:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Igen,mondja ezt.Mert így csak élteti a reményt.Ennek így kihasználás szaga van.Ugyan te nem kellesz,de vigyetek már el,mert egy ilyen tök jó nyaralásról nem akarok lemaradni.

A srác szívét akkor törte össze,amikor szakított vele.A "maradjunk barátok és néha találkozgassunk"-ot szerinted a srác miért vetette fel?Azért hátha így még lehet valami idővel. Ez a nyaralás sem fog másról szólni,mint visszacsábításról.A kérdező nem tudom hogy képzeli el az egyes szituációkat,de ha nem akar sorra kellemetlen helyzetbe kerülni,akkor ne menjen el. Azzal pedig a srác kedvét is csak lohasztja,ha épp ott vágja újra a szemébe,hogy "értsd meg,nem kellesz",ha az épp újra bepróbálkozna.

Ha lenne egy közös gyermekük,akinek a kedvéért még újra együtt nyaral a család,akkr azt mondom jól van,ki kell bírni,hogy a gyerek örüljön,de ez így csak emberkínzás.

2010. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem így már kevésbé hangzik idiótán.
2010. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az ember semmire sem vágyik jobban, mint amit éppen megvonnak tőle. Ha szakításod nem csak az érzelmi hullám, aktuális állapota, hanem tényleges és végleges, akkor nem teszed jól, hogy elmész. Akkor sem, ha amúgy ő is akarja, meg a család is akarja, meg te is akarod. Nem. Te hagytad el őt, a te felelősséged, hogy minél könnyebb legyen túllépni a szakításon. Old meg, hogy ne legyél neki képben. HA nem vagytok egymás közelében, akkor is nehéz, de legalább nem éli meg napi szinten a visszautasítást.


Ha viszont mégis elmész velük, akkor egy picit értékeld át a helyzetet. Gondolj sokat arra a rengeteg jó dologra, ami titeket összekötött, lásd benne a nagyszerű embert, akinek olyan sokat köszönhetsz, és tekintsd ezt egy búcsúnyaralásnak, amibe fontos, hogy beleférjen a szexuális együttlét is. Ha nem fér bele semmi szín alatt, akkor ilyen helyzetben ne menj el velük.


Tudom, hogy nem tetszik a válaszom, de a pasid (exed) szeméből próbáltam nézni a dolgot. Akit elhagynak, általában érzelmileg kiszolgáltatott helyzetbe kerül.

2010. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Szerintem viselkedj vele lazán. Legyél vele kedves , poénkodj stb.. :P
2010. júl. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!