Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném meg anyukáma...

Hogyan győzhetném meg anyukámat, hogy a húgommal közös szobába kaphassunk egy elválasztó falat?

Figyelt kérdés

Már mindkettőnknek nagyon szüksége lenne a személyes térre, de az anyukám mindenre nemet mond a sporttól az állatokig. Nem tudom hogyan győzhetném meg, hogy kéne az a fal. A szoba viszonylag nagy, meg lehetne könnyen oldani, fűtéssel és egyebekkel nem lenne gond, mert a fallal kapott 2 szoba közötti ajtó pont a radiátorral szemben lenne. Nem tudom milyen érveket hozhatnék fel neki a témában a személyes teren kívül-amire amúgy magasról tojik. Ti mit mondanátok neki?

Én 16,a húgom 14.



2019. júl. 25. 19:58
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
27%

Nekem meg olyan hihetetlen hogy a gyerekek ennyire nem kreativak.

Mi kiskorunkban még a padlason is csinaltunk kuckot. Abbol amit talaltunk


Vagy pl egy függöny lepedö lelogatva akàr a gazcsövön. Kreativitas vagy vmi az hol van?

2019. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
#11: Nem a kreativitással van baj, hanem magával a szobával és anyummal. Szóval 1. Nincsenek se gázcsövek, se semmik, úgy képzeljétek el a szobát, mint egy dobozt. Az egyetlen dolog a plafonon egy lámpa. 2. Az anyukám amint meglátná le is szedné. A válasz mindenre nem, ezért is nem olyan könnyű a helyzet😅😢
2019. júl. 25. 21:18
 13/31 anonim ***** válasza:
55%
Ablakotok azért van?
2019. júl. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
21%

Kedves kérdező!

Ez van. Fogadd el. Én fiú létemre a két húgommal voltam egy szobában. A feleségem az öccsével...

Én sem választanám el a szobát anyukád helyében. Majd 20 év múlva megértés.

2019. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
A különszobába költözés nem opció? Nálunk is így volt, amikor általános iskolába mentem, megkaptam a régi gyerekszobát, öcsém pedig anyáék régi szobáját. A szüleim kiköltöztek a nappaliba. Nekik sem valmi kényelmes így, de tisztában vannak vele, hogy mindenkinek szüksége van saját térre. Ajtó mindenkinek a szobáján van, szerintem ez evidens.
2019. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Ikeában van olyan polcrendszer, ami szuper térelválasztó lehet, azt hiszem Kallax a neve. Mindkét oldala az "eleje", szóval állhat a szoba közepén akàr, fiókokkal, dobozokkal egyedivé tudjátok tenni, plusz meg tudtok rajta osztozni, hogy a felén feléd, a másik felén a húgod felé nyíljon (ha tesztek rá ajtót, anélkül is szuper, ha megpakoljàtok). Fiókként használható puha dobozokkal, ami a legolcsóbb megoldás, vagy akár a polc elé szerelt függönnyel akár a hugod kupiját is láthatatlanná teszi. :)

Oké, ez sem tökéletes térelválasztás, de a semminél több, és egy új polcrendszer mellett jó érv lehet a kupi.

Hogy ne lássanak be, ahhoz én paravánt választanék a helyedben (olyan, mint ami mögött a régi filmekben öltöznek), ha jól helyezed el, takar annyit, hogy ne szóljanak bele mindenbe. Egyébként szintén funkcionálhat mobil térelválasztóként is.

2019. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
89%
Nekem szobám sem volt, konyhában aludtam 18 éves koromig. Elég sz*r mikor az embernek semmi magánszférája nincsen
2019. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
94%
Abszolút nem egészséges, hogy még egy ajtó sincsen a szobátokon! Anyukád mivel indokolja, hogy nem lehet fal?
2019. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gipszkartont nem oldják meg, akkor is, legalább egy függöny lehetne.
2019. júl. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
24%

"nekem ez olyan hihetetlen hogy vannak olan szülők akiknél nem egyertelmű hogy a gyerekeinek szükségük van intimszfėrára."


Nekem meg az a hihetetlen, hogy egy kamasznak nem egyértelmű, hogy nem korulotte forog a világ.


"az anyukám mindenre nemet mond a sporttól az állatokig." Eegyértelmű hogy pénzkérdés, a szoba szétválasztása is. Plusz attól, higy a kérdező szerint megoldható, ez egyáltalán nem biztos. "fűtéssel és egyebekkel nem lenne gond, mert a fallal kapott 2 szoba közötti ajtó pont a radiátorral szemben lenne." Magyaran nem lenne fűtés az egyik helysegben, ha csukva van ah ajto.

2019. júl. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!