Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam ki, mondjam meg...

Hogy mutassam ki, mondjam meg neki hol a határ, hogy elég volt belőle? (anyós)

Figyelt kérdés
Most vettünk házat a párommal,épp felújítjuk k.b 1 hónap és be tudunk költözni.Addig a párom szüleinél lakunk.Párom anyukája kezd az agyamra menni.Eddig nem szólhattam bele semmibe mert az ő házuk,nem csinálhattam semmit mert az ö házuk.Most ugyan ez a helyzet.Nem lehet semmi ötletem a házunkkal kapcsolatba,mert neki az úgy nem tetszik.Mindig ott akar lenni ha megyünk a házhoz dolgozni,állandóan le fikázza a házat hogy ez milyen szar az milyen szar.Holott az ö házuk se lenne sehol ha a párom nem költ rá több millió ft ot.Állandóan olyan dolgokat vesz ami neki tetszik,meg se kérdezi ,hogy mit szolunk hozzá.Most is beállított egy törölköző szárítóval ilyen 2 pálcással.Holott tudja hogy mi olyat nem akartunk.Hogy mondjam neki hogy álljon már le ez a mi házunk.Mindig hisztizik valamin.Hétvégén azon,hogy mentünk tetőt átrakni és nem fért be a kocsiba ,képes volt busszal utánunk jönni.És csak ott tenget mert nem volt neki semmi munka.Párom azt mondta ne foglalkozzak vele.De nekem elegem van belőle,hiába a mi házunk mégse lesz ott se nyugtunk:(
2010. júl. 12. 10:35
1 2
 11/11 Victory82 ***** válasza:
Szia!Szépen,finoman mondd meg neki,hogy ez a ház a tiétek és már gondolatban be is rendeztétek!Ha gondolja menjetek el együtt vásárolni vagy adja oda az árát annak,amit gondolt.Nekem nem nagyon egyezik anyóssal az ízlésem,ő ezt tudja is,ezért mindig megkérdezi mire van szükség és ideadja,amennyit rászánt.Szép lassan sikerült ezt a rendszert kialakítani és jól működik.Nem kapunk olyat,ami nem tetszik,szerencsére!Amúgy mi szeretjük egymást,csak más tetszik neki is,meg nekem is.Találjatok neki valami elfoglaltságot,amivel lekötheti magát és hátha még segíteni is tud!Például nézzen szét,hogy ez vagy az mennyibe kerül,milyen színben van,stb.Így segít is nektek és nem szól bele talán annyira a dolgokba,ha elfoglalja magát,A végén úgyis ti döntitek el,hogy mi tetszik,hátha ezt ő is megérti!Üdv.Viki.
2010. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!