Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet köztük több mint barátsá...

Lehet köztük több mint barátság vagy ennél több esetleg szerelem vagy vonzalom?

Figyelt kérdés
Párom a munkatarsaval csalt meg. Előtte nagyon sokat telefonozott jelszavazta a telojat. Rajottem. Azt mondta nem beszélnek többet. Aztán mégis kiderult h igen. Jött a vita. Stb. Beszéltem a nővel. Ennek ellenére még mindig beszélnek. Mit tegyek? Talán több van köztük mint baráti kapcsolat. Nem értem.
2019. aug. 9. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
oké :DDD
2019. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ááááá dehogy, biztosan csak pajtik. Dugipajtik.
2019. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki francba!
2019. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt mondd, hogy te még hiszel neki. Megcsalt, titkolózott, ígérgetett, nem tartotta be. Ennyire tartod magad? Kapd össze magad, szakíts, és keress olyat, aki megérdemel. Ne keress neki mentséget, ne bocsáss meg neki. Köztük csak barátságnál több dolog van.
2019. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Több van köztük, mint köztetek. Csak nem értelek... ha nem felel meg neked, akkor miért vagy vele?? Vagy ha megfelel ez a szitu, akkor miért sírsz itt?
2019. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért sírok itt mert itt fel lehet tenni ilyen jellegű kérdéseket. A másik h mások hogyan reagáltak le ezt a dolgot. Hiszen szeretem és vannak gyerekeink.tanacsot kértem. Nehogy én reagaljam túl ezt a dolgot.,hiszen túl is lehet ezt reagálni. És én ezt nem szeretném. Jelenleg tárgyi bizonyítékok most nincs csak másoktól hallom h mi a szitu, de amit hallunk szobeszedet nem feltétlenül igaz.
2019. aug. 9. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Nehogy én reagaljam túl ezt a dolgot.,hiszen túl is lehet ezt "

Oké 😂😂😂

Te megérdemled, hogy megcsaljanak, komolyan.

2019. aug. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy Benned is van hiba? Hogy elhanyagoltad, ő meg másnál keresett vigaszt, ami ugyan nem volt szép, sőt...

És ha van gyerek mi van akkor? El lehet válni. Lehet szakítani. A gyerekeknek is jobb lenne úgy, ha nem tudjátok megbeszélni, meg oldani a szitut!

2019. aug. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Drága 7es munkahelyen kénytelen beszélni vele ezt alairom. Az nem tetszik h azonkívül beszéltek v beszélnek. 100%ban nem bízom meg de ha már nem mentünk szét aminek oka van hogy miért. Talán azért mert szeretem. Igen én is hibáztam ehhez két ember kell h megromoljon vmi de ahhoz is amit ők ketten csináltak. Azt h vki megerdemli e ezt ezt nem te döntöd el. Valószínű másképp gondolkozunk. Ami nem baj nem vagyunk egyformák szerencsére. Ha az ilyen jelenlegi kérdés nem érdekel vajon miért olvastad el, főleg miert válaszoltál. Nem kötelező.
2019. aug. 10. 07:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező. Most is védted. Miért? Az egy dolog, hogy nem mentetek szét, mert te szereted. Ő szeret téged? Azt akarod, hogy a gyerekeid ezt a példát látva nőjjenek fel? Van az a helyzet, ami még menthető. Ahogy leírtad, ez már rég túlmutat azon, hogy menthető a dolog. Ne hagyd már magad alázni.
2019. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!