Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor lehet egy kapcsolat,...

Mikor lehet egy kapcsolat, szerelem után barátság?

Figyelt kérdés
Ezek milyen típusú kapcsolatok lehettek? Nekem vagy akkora volt a kiábrándulás, hogy ezek nem mehettek át barátságba vagy akkora volta szerelem, hogy miután szétmentünk azért nem. Vajon ez mitől függhet, szerintetek?
2013. máj. 27. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi 12 évig voltunk párkapcsolatban, másfél éve váltunk szét. Nem volt gyermekünk. A 12 év második felében már sokat veszekedtünk, sokszor és csúnyán. Ennek ellenére szinte úgy gondolok rá, mint a testvéremre, abszolút nincs szexuális vonzalom sem már. Hetente többször beszélünk telefonon, időnként találkozunk is. Abszolút baráti a viszonyunk, a páromat nem zavarja.
2013. máj. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában, ha nem haraggal válnak el és kellő intelligenciával bírnak ez a normális lefolyás. Elég ritka sajnos.
2013. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem megy. Épp azért, mert nekem nem barátok, hanem annál sokkal többek voltak (nagyon kevesen amúgy). Igaz szerelemből nekem nem lesz barátság. Úgy érzem, ez így is van jól, és nem haragszom rájuk, csak más polcon van az egész.
2013. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem soha
2013. máj. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!