Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér egy jó kapcsolatba...

Belefér egy jó kapcsolatba hogy a férfi minden hétvégén kocsmázik? És ha pici baba is van már?

Figyelt kérdés

7 hónapos terhes vagyok. Párom minden pénteken vagy szombaton elmegy kocsmázni a haverjaival. Mondtam neki, hogyha megszületik a pici, ritkítani kellene ezeket.

Erre azt vágta a fejemhez, hogy ne akarjak házisárkány lenni! Tényleg olyan nagy kérés, hogy kocsmázás helyett inkább a gyerek körül segítsen??

Már régóta eljárogat, de csak heti egyszer. Örülök neki, hogy a sok munka után kikapcsolódik. De szerintem az lenne a normális, ha a pici fia fontosabb lenne, mint a haverjai.


2010. júl. 13. 09:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
39%
Jóhogynem már be akarod zárni a lakásba. Heti 1 nap, de az sem egész napos (gondolom). Már ennyi szabad ideje sem lehet az embernek?
2010. júl. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
74%

soha nem kezdenék olyan pasival akinek a kikapcsolodás a kocsmázás ...

lehet otthon grillezni, áthívni a haverokat beszélgetni, akár elmenni moziba, sétálni, strandolni, túrázni ... de hogy ott rohadjon a büdös kocsmába amíg otthon várja a gyerek és a barátnő? hát nekem ez nem fér bele ... szellemi toprongy ...

2010. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen egyetértek 11:52-vel. Az, hogy minden héten kikapcsolódik egyszer, az önmagában nem baj. De pont egy kocsmában kell?! No meg az a tisztelet nélküli lerázó válasz! No comment...Én soha nem engedém, hogy valaki ennyire megalázóan, gyerekként bánjon velem. Mégis mit képzel?
2010. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
hm..vannak emberek akik sosem változnak..szerintem semmiképpen nem normális ez a helyzet, de hát persze szegény férfinak kell a kikapcsolódás..szegény nőre nem gondol természetesen senki, aki egyedül tölti a hétvégéit mert a párja inkább reggelig kocsmázik..amúgy nem is értem, hogy aki egész héten dolgozik, annak hogy van ereje reggelig kocsmában inni...kirándulni, összejönni az megint más kellenek a barátok de ez a kocsmázás....szörnyű.Jobb lett azóta a helyzet kérdező?
2019. máj. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Igen kedves kérdező! Bocs, hogy most utólagosan válaszolok neked, de belefér legalábbis az ő helyében én is ezt tettem volna. Tudod ez egy férfinál az "azt csinálok, amit akarok, meg oda, és akkor megyek el, amikor akarok, meg nekem te ne parancsolgass nem vagy az anyám, hogy nekem dirigálj" alapon működik. Hölgyeim! Utólag írok most is az itt válaszolóknak is, akiknek a kocsmával problémájuk van. Tehát kár a gőzért, mert ennek semmi értelme.


/FF/😛😁🤗.

2019. júl. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Előző voltam: ("no meg az a tisztelet nélküli lerázó válasz! No comment...Én soha nem engedém, hogy valaki ennyire megalázóan, gyerekként bánjon velem. Mégis mit képzel?") 12:15 Te mit képzelsz magadról? Tudot erre is utólag válaszolva azt mondom, hogy mindenki azt kapja, amit érdemel. Én ezek után csakazért is megmutattam volna akkor, és most is, hogy ki is az úr a háznál!😁😁😛😜🤫.
2019. júl. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
nem fog változni...
2023. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!