Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér egy jó kapcsolatba...

Belefér egy jó kapcsolatba hogy a férfi minden hétvégén kocsmázik? És ha pici baba is van már?

Figyelt kérdés

7 hónapos terhes vagyok. Párom minden pénteken vagy szombaton elmegy kocsmázni a haverjaival. Mondtam neki, hogyha megszületik a pici, ritkítani kellene ezeket.

Erre azt vágta a fejemhez, hogy ne akarjak házisárkány lenni! Tényleg olyan nagy kérés, hogy kocsmázás helyett inkább a gyerek körül segítsen??

Már régóta eljárogat, de csak heti egyszer. Örülök neki, hogy a sok munka után kikapcsolódik. De szerintem az lenne a normális, ha a pici fia fontosabb lenne, mint a haverjai.


2010. júl. 13. 09:21
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
68%
szerintem 1 hétvége igazán belefér, hogy kicsit kikapcsolódjon és a haverjaival legyen! Gondolom csak esténként indul el a kocsmába, tehát szombat-vasárnap a tiétek (mármint estig:))
2010. júl. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Ha nincs maszek munkája, akkor általában itthon van hétvégenként.
2010. júl. 13. 09:40
 13/37 anonim ***** válasza:
33%

A kocsmázás nem a legüdvözítőbb szórakozás. Könnyen elfajulhat. Ha annyira akar haverozni, hetente egyszer választhatna más barátkozási formát /pld. sport, stb/ is. Persze aki akar, mindig talál mentséget az italozásra. Eggyel több oka lesz, ha megszületik a kisfia.

Hamost nem áééitod magad mellé, egyre nehezebb lesz.

2010. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem az lenne a normális, hogy ha terhes az ember és a hetedik hónapban felveti, h rítkuljon a dolog, h többet figyek oda, és ritkítja, nem a sárkányos beszólás... Ő mit szólna, ha a gyerek születése után heti egy este meg Te járnál el, egyedül hagyva a picivel? Ha belemegy, nincs semmi baj ott...
2010. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
68%

szerintem a férjednek van igaza.... miért sok az a heti egyszer???

gondolom a maradék hat estét együtt töltitek.


ha van gyerek ha nincs, heti egyszer ha kimozdul a haverjaival, szerintem az igazán elfogadható és abszolút nem nagy baj. kell neki is a kikapcsolódás.


csak majd figyelj arra, hogy a pici babával is, remélem neked is lesz szabad időd magadra, akkor majd ő vigyázhat a gyerekre :-)


és persze idő kell arra is, hogy együtt neveljétek a gyereket de arra is, amit kettesben együtt töltsétek.

2010. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
73%

nem


kösz nem, Apám is alkoholista. ha ezt csinálná a férjem, mehetne útjára. egy rokontól is elég ezt tűrni

2010. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

09:41 miért ne? azért mert anya lesz, neki is jár a szabadidő és a kikapcsolódás, pl barátnőkkel beülni valahova, az ilyen programok hasznosak.

heti 168 órából mondjuk 164-et a családdal van, 3-4órát meg barátnőzik, vagy elmegy egy kiállításra, vagy sportolni, satöbbi, miért ne?? ettől nem lesz rosszabb anya!! sőt, néha felfrissíti magát így , és türelmesebb, lazább lesz otthon.


szerintem ezekre a dolgokra szükség van.

2010. júl. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Nem, nem fér bele. Menjen 2hetente, ahogy kérted Te is. Menjetek együtt szórakozni (persze majd a baba mellett ez nehezebb lesz) + a barátokkal nem csak neki hanem Neked is kell találkozni és a legjobb ezt közösen megtenni. Oké, hogy időnként egyedül megy, de az a normális ha együtt mentek főként. Nálunk ez tökéletesen működik.
2010. júl. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

A férjnek/férfinek legyen szórakozása, lógjon néha a haverokkal. De a kocsmázás...Eleinte heti 1 nap, aztán kettő, beüt vmi nagy gond, akkor búfelejtő, aztán egyszercsak minden nap.

Egy kocsma minden, csak nem szórakozás.

És igen, ha szereti a párját megértené, hogy abban nincs gond, hogy ő "kikapcsolódik" , csak AHOL teszi. Legyen 3-4 havonta kocsma, és szombatonként pl. menjen el focizni a haverokkal.

2010. júl. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
78%
jajj annyira,nem is tudom milyenek vagytok!szó nem volt alkoholizmusról,de persze a jóindulatú nép,megpróbálja bemagyarázni Neked,kérdező h alkoholista lesz a párod,a heti 2sörtől!istenem...!
2010. júl. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!