Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élvezik egyes férfiak,...

Miért élvezik egyes férfiak, ha mások társaságában teljesen megaláznak egy nőt, totális önbizalomhiányt okozva ezzel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld ki te is! Tényleg van benne élvezet.:)
2010. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, egyszer engem nagyon megbántott egy rokonom.

Elég önbizalom hiányos lány voltam akkoriban, állandóan össze volt fogva a hajam és szemüveges voltam, erre ez a kedvesnek korántsem mondható férfi mindenki előtt megkérdezte, hogy "Melyik apáca iskolába is jársz?" most ez lehet nem tűnik olyan súlyos dolognak de nekem ez akkoriban nagyon rosszul esett, még kicsit el is sírtam magam miatta!:(

2010. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pont most égette be új barátnőjét tesóm is öcsém előtt. az bejön a szobába, és mondja "tiszta dili az anyám már megin" azelőtt telózott vele. Tesónk erre: "oszt kérdezte valaki?" Nekem a pofám ég le mikor valaki előttem éget be valakit. Még nekem kellemetlen. Sőt ha még énrám nézve megvédés beégetés, még azt is inkább eltusolom, hogy jólvan már én nem úgy vettem, mert én még akkor sem szeretem ha beégetnek valakit. De amúgy néha nembaj ám sok embernek ez kell hogy kapcsoljon néha.
2010. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom a Csernus könyveket, magyarázatot találsz a kérdésedre...

ezek a pasik attól érzik magukat "férfinak" , hogy megmutatják, uralkodnak rajtad, azt csinálnak veled amit éppen akarnak. Lépj le.Legyen önbecsülésed. Ennél sokkal többet érsz.

2010. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már rég leléptem, csak nem értem, hogy mire jó ez?
2010. júl. 13. 11:26
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Én a páromat szoktam ugratni(nem alázni!) a szüleim előtt, cserébe ő pedig engem éget az ő szülei előtt. Sosem volt ebből sértődés, kell ez a kis csipkelődés.

Ha valaki mindezt rosszindulatból teszi, az elítélendő. De az se jó, ha valaki túl érzékeny, és kiborul, ha a barátai ugratják(lásd apácaiskolás).

2010. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De akinek amúgy sem volt önbizalma és még szembesül vele, hogy igaz is lehet, gondolok itt az apácásra, annak triplán rossz ez. csipkelődés más, ha idegenek előtt a külsőre mondanak valamit. Teljesen más.
2010. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik, a középkorban vagyunk és ettől nagyobbank és macsóbbnak látszanak :P
2010. júl. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Sosem bírtam ezeket az önbizalomhiányos embereket, akik mindenen megsértődnek, és egy frappáns viccet sem tudnak rendesen levenni. A húgomon aztán van bőven fogás, már ami a csipkelődést illeti, mégis, ha valaki ugratja, akkor olyan frappáns megjegyzést szúr vissza, hogy az illető rákvörös lesz, a társaság meg dől a röhögéstől.. még az illető is.

A sértődés és megbántódás a lehető legrosszabb reakció. Vissza kell vágni, mégpedig azonnal.

Aki ezen kiakad, az mit fog csinálni akkor, ha a főnök ok nélkül leüvölti a fejét? Sírva hazaszalad, vagy megvédi az álláspontját?

2010. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
namost vannak hölgyek akik ezt valamilyen szinten szeretik is, tehát nem hagyják el, sőt biztonságba érzik magukat. Nem egy csaj maradt bátyámmal is, pedig úgy beszélt velük mint a szal értitek. Tényleg hölgyeim kérdés: Mért jobb az mint egy megértő, nem kigyúrt , normális csávó? Az mitől véd meg titeket, illetve mért hiszitek ha annak kocsija van vagy vagyona az már a tiétek is? Semmi közötök majd ahhoz a pénzhez. Tényleg várom a választ.
2010. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!