Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség tőlem hogy anyósom...

Szemétség tőlem hogy anyósom ellen vagyok?

Figyelt kérdés
hali.az van hogy a páromat az anya elhagyta gyerekként,habár ugyanabban a faluban élt továbbra is,élte világát,alkoolizált keményen,bulizgatott abbol a pénzböl amit a három gyerek után kapott a férjétöl.a férje csak egyik gyereket vette magához a páromat meg a kissebb hugát ott hagyták egyedül a házban,áram és fűtés nélkül,a párom keményed dolgozott már gyerekként hogy magát és a hugát eltartsa és iskoláztassa,sokszor jött ugy hozzám udvarolni hogy korgott a hasa az éhségtöl,de büszke fiúként sohasem evett.tehát,ezek után,most mikor 4 éva házasok vagyunk,városban élünk,mondhatni nagylábon élünk,most persze az anyukának elvarásai vannak,pénz,kaja,minden.és persze a párom ugrik a segitségére minden alkalommal,sőtt ha kettőnk között kell választania akkor mindig az anja pártát fogja,aki hozzáteszem most is 1 alkoolista,es nem dolgozik,sohasem dolgozott,de a párommal fojton veszekednem kell miatta,mert ő azt mondja hogy az az ő anja és vagy elfogadom vagy nem.de szerintem 1 ijen nem méltó arra hogy anyának hivjuk,nemhogy ennyit veszekedjünk iatta.de már annyit mondta a párom hogy szemét vagyok,hogy már kezdek kételkedni az igazamban.
2008. nov. 15. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Na igen, de ha nem ért velem egyett a sok anyósmániás, akkor lekell szedetni amit írtam? Mellesleg nem írtam bele semmi olyat. Csak legfeljebb nem ovodás hangvételű volt! És, egyébként is teljesen igaz.


Én is ezt mondtam, nem kell leszedni, nem ez a megoldás ha valakinek nem tetszőt írtam... Írja meg miért nincs igazam, vagy ha meg megírta, akkor ott van!


Tényleg semmi olyat nem írtam , ami 14 év felett lelkisérülést okozna! Legalább is igyekeztem!


Ha valakinek meg még is, akkor ne olvasson ilyen durva topikokat! Itt kemény gondokról van szó!

2008. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyébként vannak férfiak akik igénylik a verést, hogy egy lány júl leküldje őket a földre. Valahogy hiányzik nekik! Ez kell nekik, hogy anyuci kedvencéből férfivá válljanak!


Én is ilyen vagyok! Engem többször megvertek már!

De megérdemeltem, és azóta jobb ember vagyok!


És ha nem kerülnek össze ilyen nővel, akkor valahol rémült kisfiuk maradnak! -A mácsó anyuciért kiállós álca mögött!


Talán hiányzik az a bátorítás, tudás amit egy anya adhatott volna nekik lányok terén! De nyílván rengeteg mindent a te párod se kapott meg- mi helyes és mi nem, ez esetben egy anyós terén!


Remélem tetszett!

2008. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!