Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám anyukám húgával csalja...

Apukám anyukám húgával csalja meg anyát, ti mit tennétek? Mit csinál átok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elején kezdeném mert hozzá tartozik a történethez. Régebben mikor még nem születtem meg egyszer anyukám rajta kapta apát és anyukám húgát(akit XY-nak fogok most hívni) csókolózni. Meg bocsátott anya nekik de nem lett elfelejtve. Úgy hozta a sors hogy anya húga XY elvált és megromlott az élete..el kellett mennie dolgozni, ezt azért írom le mert eddig eltartotta a pénzes férje. Jelenleg most ők úgy vannak hogy a volt férje ki akarja rakni a házból XY. Mi jó körülmények között élünk és most vettünk egy másik lakást befektetés céljából. Apa a télen nagyon furcsa volt nem lehetett vele beszélni anya megkérdezte hogy megcsalja e és azt válaszolta hogy "jobb ha nem tudsz róla". Múltkorában azt mondta nekünk hogy "nincs kikhez haza jönni". Pedig mindig van meleg étel mindig van támogatás és szeretet. Sokszor lehetetlen vele beszélni kb 5 percet tud csak rám figyelni vagy még annyit sem.. napok telnek el úgy hogy nem kommunikálunk, ha anya nem mondaná neki hogy mi történt ma a gyerekekkel akkor nem is tudna rólunk semmit. Anya tesója XY nálunk szokott aludni a két gyerekével mert anyukám és apukám a gyerekek keresztszülei. Amikor XY nálunk van olyan jól elnevetgélnek, órákon keresztül beszélgetnek hogy meg sem lehet maradni mellettük. Olyankor XY teljesen elfeledkezik a gyerekekről is hogy még kellene fűrdetni őket stb stb. Annyira más hangszín én tudnak egymással beszélgetni hogy az hihetetlen. Látom anyukámon hogy zavarja és egyben érzi is hogy valami lehet köztük. XY nagyon sokszor kérdezgetett engem hogy mi lesz a új házzal, ki fog bele költözni stb. Tudni kell anya tesójáról hogy nagyon számító ember és önző. Tönkre ment az ő élete és sokszor érzem úgy hogy irigy mert ha megyünk nyaralni egyből azt kérdezi hogy mennyibe kerül a nyaralás és hogy ki fogja kifizetni. Neki most rossz mert hosszú ideig nem kellett dolgoznia mindent megkapott a gazdag férjétől, most meg el kellett mennie dolgozni és nyilván zokon esik neki, illetve a két gyerekét is el kell tartania, bár az apukájuk nagyon sokat segít nekik. A jövőhéten megszeretném keresni és beszélni akarok velem mert egyszerűen már nem bírom őket kerülgetni és annyira nyilvánvaló az egész ahogyan forr köztük a levegő. Senkivel de senkivel nem tud apukám ilyen szépen és ilyen sokáig elleni de XY meg igen. Illetve apukám sokszor vesz anyukámnak ezt azt és olyan olyankor mintha lelkiismeret furrdalása lenne. Ti mit tennétek ebbe a helyzetben?? Anyukám nagyon szeretné ha végre kiderűlne az egész mert érzi hogy apukám kijátsza őt és hülyének nézi. Kérlek adjatok tanácsokat hogy ti mit csinálnátok a helyemben. Előre is köszönöm szépen!!

2019. aug. 25. 20:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*csinálnátok.
2019. aug. 25. 20:21
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
A helyedben semmit. Gyerek vagy, nem a te dolgod, hanem a szüleidé.
2019. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Sokat szoktam vigyázni XY gyerekeire.. így lenne is alkalmam XYal beszélni. Muszáj hogy végre kiderűljön nem élhetünk hazugságban, leginkább anya miatt csinálnám mert nagyon sajnálom. Gusztustalan húzás lenne XYtól ha kiderűlne hogy igaz mert anyukám nagyon sokat segített rajta az életben na meg ugyebár a saját testvére.
2019. aug. 25. 20:34
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen gyökér apád és nagynénéd van. A megcsalás is szemét dolog (ha nem akar benne maradni a házasságban, akkor álljon anyád elé, és a meleg étel meg a tiszta ruha se kelljen neki), de az, hogy valaki a saját testvére férjével kavar, az mindent visz.

Kérdező, anyukád nem hülye, nagyon is érzi, hogy mi történik, csak valószínűleg próbálja elnyomni ezt a megérzést. A helyedben nem vigyáznék a ribi gyerekeire, és nagyon keményen beolvasnék neki. Előbb-utóbb úgyis kigrik a nyúl a bokorból, akkor már hadd égjen ő is. Legalább anyud is látja, hogy mellette vagy.

2019. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
21%

És mit gondolsz mi lesz?

Mondjuk kiborul a szarosvödör, apád összeköltözik az üres házban XY-al és élnek kacarászva boldogan, ti meg maradtok magatoknak.

Nem jó akárhány éves gyerekként beleavatkozni - ahogy te sem szeretnéd, ha szüleid rendeznék a szerelmi életedet - mert csak gond lesz belőle. A végén még te leszel a hibás!

2019. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Rémes helyzet :( viszont te ne borítsd ki a bilit. Szerintem anyukád ugyanis pont nagyon tudja mi zajlik és valamiért még nem akarja tisztázni a dolgot. Ez lehet akr anyagi, akár egyéb taktikázás is amit veled nem oszt meg de lehet egyszerüen nem áll még rá készen. Ebben a helyzetben azt nézd hogy ő mit akar és mellette állj, akkor is ha hülyeségnek tünik amit tesz. Apukád meg a nagynénéd, ha igazad van,kritikán aluli amit tesznek :(
2019. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy szokott ott aludni?

Nem értem miért kell, anyukád miért engeni ezt.

2019. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Én még ígértem édesanyámnak hogy mindig mellette leszek. Azt szeretnénk hogy megtudjuk az igazságot. Ha kiderűlne hogy valós az alapja ennek az egésznek akkor anya elválna apától..és nem, nem bánnám. Tudod miért?? Mert anyukám fiatal, életerős, angyal lelkű/szívű nő ahhoz hogy élete végéig becsapva éljen. Nem érdekelne az új ház.. éljen ott apa azzal akivel akar HA mi nem vagyunk elég jók neki. Mi talpra tudunk állni egy ilyen után mert anyukámmal nagyon erős a kapcsolatunk de apa egyedül maradna és akkor jönne rá hogy mit veszített.
2019. aug. 25. 20:47
 9/21 A kérdező kommentje:
Anyukámnak mondtam hogy szeretnék XY beszélni mert már nem bírom ezt nézni és azt mondta rendben van, beszélhetrk vele. XY és a gyerekei itt szoktak nálunk aludni néha egy_két napra, ilyenkor a gyerekekkel vagyunk a legtöbbet, elvisszük őket fagyizni, jatszunk velük stb stb, ez egy "kikapcsolódás" nekik.
2019. aug. 25. 20:51
 10/21 A kérdező kommentje:
Anya a gyerekeket nézi,mert ők nem tehetnek semmiről még kicsik.. és anyukájuk meg ugyebár anyukám testvére őt meg azért nem rakja ki, túl jó szíve van anyukámnak.
2019. aug. 25. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!