Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám anyukám húgával csalja...

Apukám anyukám húgával csalja meg anyát, ti mit tennétek? Mit csinál átok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az elején kezdeném mert hozzá tartozik a történethez. Régebben mikor még nem születtem meg egyszer anyukám rajta kapta apát és anyukám húgát(akit XY-nak fogok most hívni) csókolózni. Meg bocsátott anya nekik de nem lett elfelejtve. Úgy hozta a sors hogy anya húga XY elvált és megromlott az élete..el kellett mennie dolgozni, ezt azért írom le mert eddig eltartotta a pénzes férje. Jelenleg most ők úgy vannak hogy a volt férje ki akarja rakni a házból XY. Mi jó körülmények között élünk és most vettünk egy másik lakást befektetés céljából. Apa a télen nagyon furcsa volt nem lehetett vele beszélni anya megkérdezte hogy megcsalja e és azt válaszolta hogy "jobb ha nem tudsz róla". Múltkorában azt mondta nekünk hogy "nincs kikhez haza jönni". Pedig mindig van meleg étel mindig van támogatás és szeretet. Sokszor lehetetlen vele beszélni kb 5 percet tud csak rám figyelni vagy még annyit sem.. napok telnek el úgy hogy nem kommunikálunk, ha anya nem mondaná neki hogy mi történt ma a gyerekekkel akkor nem is tudna rólunk semmit. Anya tesója XY nálunk szokott aludni a két gyerekével mert anyukám és apukám a gyerekek keresztszülei. Amikor XY nálunk van olyan jól elnevetgélnek, órákon keresztül beszélgetnek hogy meg sem lehet maradni mellettük. Olyankor XY teljesen elfeledkezik a gyerekekről is hogy még kellene fűrdetni őket stb stb. Annyira más hangszín én tudnak egymással beszélgetni hogy az hihetetlen. Látom anyukámon hogy zavarja és egyben érzi is hogy valami lehet köztük. XY nagyon sokszor kérdezgetett engem hogy mi lesz a új házzal, ki fog bele költözni stb. Tudni kell anya tesójáról hogy nagyon számító ember és önző. Tönkre ment az ő élete és sokszor érzem úgy hogy irigy mert ha megyünk nyaralni egyből azt kérdezi hogy mennyibe kerül a nyaralás és hogy ki fogja kifizetni. Neki most rossz mert hosszú ideig nem kellett dolgoznia mindent megkapott a gazdag férjétől, most meg el kellett mennie dolgozni és nyilván zokon esik neki, illetve a két gyerekét is el kell tartania, bár az apukájuk nagyon sokat segít nekik. A jövőhéten megszeretném keresni és beszélni akarok velem mert egyszerűen már nem bírom őket kerülgetni és annyira nyilvánvaló az egész ahogyan forr köztük a levegő. Senkivel de senkivel nem tud apukám ilyen szépen és ilyen sokáig elleni de XY meg igen. Illetve apukám sokszor vesz anyukámnak ezt azt és olyan olyankor mintha lelkiismeret furrdalása lenne. Ti mit tennétek ebbe a helyzetben?? Anyukám nagyon szeretné ha végre kiderűlne az egész mert érzi hogy apukám kijátsza őt és hülyének nézi. Kérlek adjatok tanácsokat hogy ti mit csinálnátok a helyemben. Előre is köszönöm szépen!!

2019. aug. 25. 20:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Te élsz ebben a családban, így nálad jobban senki sem látja át ezt a helyzetet. Ha úgy érzed, akkor beszélj vele. Ha van alapja a rossz érzéseteknek, akkor a szarosvödör úgyis kiborul, de apád meg a nagynénéd egymás büntetései lesznek egy idő után. A turbékolás nem tart örökké. Van igazság abban is, amit a többi válaszoló írt, hogy ne a "gyerek" borítsa a bilit, de én sem tudnám magam visszafogni szerintem.
2019. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
13%

21 éves????

Mintha egy 12 éves írná a kérdést...

2019. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem értem miért kell belém kötnöd de jolvan veregesd meg a válladat nagyon ügyes vagy, büszke lehetsz magadra hogy ma is bele tudtál valakibe kötni! Gondolom nálad ez egy fajta szórakozási lehetőség, szóval kicsit sajnállak is.. de jóéjszakát. :)
2019. aug. 25. 21:17
 14/21 anonim ***** válasza:
17%

Én is azt hittem, hogy gyerek vagy, nagyon max 16 éves... 21 évesen viszont az lenne az elsődleges célom, hogy eltűnjek ebből a fertőből, amilyen gyorsan csak lehet! Kollégium, munkásszálló, albérlet, szobatárs... bármi! Aztán majd a szülők elintézik az életüket ahogyan akarják. Felnőtt emberek, ügyesek, megoldják 🙂 Mint ahogyan én is megcsinálom a saját életemet, felnőttként.

Aztán persze tartanám velük a kapcsolatot, meg néhány hetente lehet látogatóba menni. De én nem erőltetném, hogy részt kelljen vennem a kapcsolatukban. Mint anya életében, mint apa életében részt vennék, tehát mint külön személyek. De a házassági kálváriájukra nem lennék kíváncsi!

2019. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
44%

ne hibáztasd magad ez az ő dolguk.

mâgjâra velük

2019. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
Nézz bele valamelyikuk telojaba.
2019. aug. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
91%

Még a születésed előtt kellett volna édesanyádnak apudat úgy kihajítani, hogy csak úgy nyekken.


Én csinálnék valahogy pár lesifotót, hangfelvételt, anyudnak meg odaadnám. Nem fog neki jólesni, de joga van tudni,hogy mekkora féreg is az ő férje és akarja-e ezt folytatni tovább, vagy nem.

2019. aug. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Na ,az ilyen tesó mellett az embernek nincs szüksége ellenségre.Beszélj a nagynénéddel,tisztázni kell ezt a helyzetet,mert ha így van,ez tarthatatlan.
2019. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Édesanyád pontosan tudja, mi a helyzet, csak nincs ereje lépni. Innentől fogva neked nincs közöd sz ő életükhöz. Rájuk erőszakolod a válást, édesanyáddal elköltözöl albérletbe, attól fogva míg élsz, azt hallgathatod anyádtól, hogy ha maradtatok volna apáddal, nem lennétek ilyen szegények, az életéért te leszel a hibás. Fogd már fel, hogy nincs miről felvilágosítani anyádat, ő már régóta mindent tud, és elfogadja, mert benne marad.
2019. okt. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Áruld be és kész. Egyszer úgy is kiderül. Jobb túl lenni rajta előbb.
2019. okt. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!