Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Ti mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömről akit valamikor a barátomnak tartottam. Kiderült hogy veri az anyukáját. Az apja már régen elhagyta őket. Olyan féle ember aki társaságban csendben van, de az anyja elmondása szerint otthon idegbeteg.

Én igazából nem is akarom ezt elhinni, viccnek nagyon durva lenne, viszont ki sem nézném belőle.


Az a baj, hogy én ezt véletlen tudtam meg. És meg kellett igérnem, hogy nem mondom el. Most így nem tudom hogy viszonyuljak hozzá, mert nem vagyunk úgy rosszba, tehát ha van valami összejövetel akkor jó pofát kell vágnom.


Most ha teljesen ignorálom az is gyanus.

Ugye itt a saját anyjának kéne valamit csinálni.



2019. máj. 2. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az anyja nem tesz semmit ez ellen, akkor te sem nagyon tudsz mit kezdeni a helyzettel. Még azt is el tudom képzelni, hogy ha esetleg szólnál az illetőnek és borulna a bili, te lennél a szemét és még az anyja is őt védené.
2019. máj. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak mondták, akkor az se biztos, hogy igaz.

Ha igaz, akkor valóban, az anyjának kéne lépnie. Te annyit tehetsz, hogy az anyának megmondod, hogy ha bármit tenni akar, akkor számíthat a segítségedre.

Ha idegbeteg a fickó, akkor lehet, hogy elsősorban orvosra lenne szüksége. Javasold az anyjának, hogy menjenek el pszichiáterhez.

2019. máj. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!