Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek fiatalon meghalt az...

Akiknek fiatalon meghalt az egyik szülőjük hogy alakult az életetek?

Figyelt kérdés

Nekem édesanyám meghalt óvodás koromban, az anyai nagyszüleim neveltek fel, úgy mintha a saját gyerekük lennék. Soha nem szenvedtem hiányt semmiben, és a mai napig támogatnak anyagilag.

Aki hasonló helyzetben van, hogy alakult az életed?

A másik szülőd nevelt fel vagy a nagyszüleid?

Esetleg nevelő szülő?

Hogy bántak veled, támogatnak e?



2019. aug. 27. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Apukád nem is foglalkozott veled utána?
2019. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Ez miért érdekes kérdés? Nekem a faterom meghalt, anyám állami gondozásba adott és mégis itt vagyok:)
2019. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Apukámmal azóta is tartom a kapcsolatot. De pl az ő szüleivel csak akkor találkoztam amikor apukámmal is. Ők nem nagyon kerestek.

Azért érdekes számomra, mert érdekel hogy másnak, hogy alakult az élete egy ilyen tragédia után.

2019. aug. 27. 14:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyukám halt meg 16 éves koromban.

Az apukám nevelt fel minket a testvéreimmel.

Tulajdonképpen én végeztem el a szülői feladatokat,ő az anyagi hátteret adta. Rengeteget hiányoztam az iskolából, mert a háztartás meg az anyukám halálának feldolgozása nagyon nehezen ment. Aztán megtanultam ezzel együtt élni, meg elfogadni.

Azóta én is anya vagyok,de még mindig támogat az apám. Ha nem is anyagilag,de ahogy tud támogat.

2019. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

11 voltam mikor anyu meghalt. Apám nevelt fel. Eszébe se jutott lepasszolni..Főzött rám és dolgozott. Én mostam és takarítottam. Na meg ugye suliba jártam. Később főztem is már. De ugye nehéz fizikai munkát végzett, igyekeztem mindent megcsinalni.


Fiatal felnőtt voltam, mikor apám is meghalt. Az nagyon taccsra vágott. Még akkor is suliba jártam, igaz fősulira..

2019. aug. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor apa meghalt egy baleseten, én 1 éves voltam, a tesóm 8. Anya is ott volt a balesetben, utána sokáig volt kórházban, az egyik lába teljesen tönkre ment. (mankóval járt sokáig, az akarat erején múlt, hogy mankó nélkül is teljes életet tudott élni utána. Az orvosok azt mondták sosem fog tudni járni.)

Az apai nagyszüleim sokat átvettek a nevelésemből. Olyannyira, hogy számomra sok mindenben az a mérvadó, ahogy és amit a nagyanyám csinált. Ettől függetlenül imádtam anyámat, jó anya volt és jól nevelt bennünket. Sajnos már meghalt.

Tanár vagyok és egyedülálló anya. Szép életem van, minden rendben velem. Senki nem "támogat" de örököltem egy lakást és ez megkönnyítette az életemet.

2019. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerősi körben tudok ilyet, anyuka meghalt, apuka meg úgy döntött, neki nem kell gyerek. Kicsit későn jutott eszébe, mert 21, 18 és 7 évesek. Egyszerűen otthagyta őket a szülői házban. A nagynénihez jártak át enni, egyszer mikor átmentek kitette a cuccaikat apuka és zárat cserélt. Azóta nagynéni neveli őket, ő vitte oviba a picit, most ő íratta iskolába is. A nagyobbak már dolgoznak, de még csak gyakorlaton vannak
2019. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!