Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek Anyum és Férjem...

Mit kezdjek Anyum és Férjem ellenszenvével? Nem akarok választani közöttük?

Figyelt kérdés

42évesen hülyén hangzik, de ez van.

Egy ház, külön lakás, külön háztartás.

Anyám egyedül nevelt fel, szegények voltunk, de szuperebb anyát sosem kívánhattam volna.

Beteg lett, egyebek mellé becsatlakozott a depresszió és a pánik is. Az orvos által felírt gyógyszertől éveken át aludt, max 6-8órát volt ébren. Ezt a gyógyszert most letette, pörög, mint a ringispil, ez még csak nem is lenne baj, csak...

Felelőtlen... A lényeg: pénzt kért kölcsön, a férjemtől, aki oda is adta, úgy, h két részletben adja majd vissza. (Nagyon nehezen élünk, lenne egy lehetőség lakáshoz jutnunk, de ehhez minden fillért félre kell tennünk). A megbeszélt időben visszaadta a pénz felét, de nem magától, hanem amikor férjem rákérdezett. Pár nappal később jött, h szeretne kérni egy tizest. Párom kérdezte, h mire, valami "nagyonmegéri" ágyneműt mondott, de tudni kell, a szobájában megmozdulni nem lehet, plafonig érő ágynemű, plédek, ruhák... Párom azt mondta, ez nem létszükséglet, plusz még tartozik is, nem adott. Pár napra rá, lázas beteg voltam, lejött, kért egy ezrest, úgy, h ne mondjam meg a férjemnek. Odaadtam, el is felejtettem.Ezek után visszaadta a férjem előtt... Aki persze, h kiakadt, pláne mert tényleg elfelejtettem szólni neki...

Most megy a balhé, férjem szerint anyám direkt kavar kettőnk közé, meg visszaél azzal, h ragaszkodom hozzá, anyám szerint párom úgy kezeli, mint egy gyereket, elszámoltatná és felülbírálja. Persze, anyutól én hallgatom, h én mindig a férjem mellé állok, meg elfogult vagyok vele.

Konkrétan kezdek kiborulni. Nagyobb baj, h a férjem nagyon nehezen viseli az ebből adódó feszültséget, plusz azt mondja, csalódott bennem, ezért a pénzt, amit eddig én kezeltem, elvette tőlem, elzárta, nélküle nem férek hozzá...

Pánikos vagyok, nagyon nehezen bírom, mi a fenét tegyek, h ne orroljanak egymásra?



2019. aug. 29. 12:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%

9: Én nem. Ezt hívjuk mi családnak.

Joga van kölcsönadni az anyjának egy ezrest és eszembe nem jutna hátam mögöttnek érezni, ha valamiért nem került szóba az eset, hanem csak akkor tudnám meg, mikor visszaadták.

2019. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A rezsit, gondolom befolyásolja, h ez egy vidéki ház, két lakással, s négy emberre. Anyuék rezsirészét csak hozzávetőlegesen tudom, kb ennyi.
2019. aug. 29. 13:55
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

" azt már csak saját magára kellene költenie, nem rezsire."


Az nincs meg neki, hogy a rezsit magára fizeti? A saját fűtése, saját telefonja, stb...


"Az IT az az internet, kábeltévé, vezetékes telefon és három darab mobiltelefon. Illetve két darab törlesztő a telefonokra, ami hamarosan lejár."


Nem sok ez 2 embernek?

Villany és IT 70?... Nekem ez kb. a tizede.

2019. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%
12: akkor nem csak az övék? Mert úgy írtad.
2019. aug. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14, nem, ez az összeg a két lakásra és négy emberre vonatkozik összesen. Tehát négyünknek, két lakásban összesen 120.
2019. aug. 29. 14:17
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Költözni amint lehet.
2019. aug. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
Most jól értem, hogy egyedül a férjed dolgozik, ő sem teljes állásban? A nagyi nem hajlandó fizetni semmit, és a férjed jövedelméből fizetitek a nagyi rezsijét, mert anyád az ápolázsiből max a kaját tudja megvenni???
2019. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
7# Neked kimolwez jött le csak, hogy ezer forinton megy a vita? Nektek komolyan eddig terjed az értelmib képességetek?
2019. aug. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!