Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eldöntheti -e vagy legalább...

Eldöntheti -e vagy legalább kérheti-e a férj, hogy a nő ne szoptasson?

Figyelt kérdés

Megromolhat-e a házastársak kapcsolata egy ilyen vitában végleg?

Kérését ezzel indokolná:

-más családokban is remekül bevált

-ő is akarja etetni a babát, le akarja venni a gond egy részét a feleség válláról

-a tápszeres babák nem hasfájósak annyira, így nem kell senkinek annyiszor felkelni

-40 m2-es lakásban nincs olyan, hogy csak a nő kel fel éjszaka, mivel vékonyak a falak és a férfi is felébred, így akkor már mindegy ki látja el

-nem akarja, hogy a felesége melle megnyúljon


Engem lényegében az érdekel, hogy van-e döntési joga , hiszen a baba az övé is?


2010. júl. 14. 13:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
74%
Már ne is haragudj utolsó de undorító ahogy beszélsz az anyákról.Te vagy férfi vagy nincs gyereked!Nálad un empatikusabb embert nem hiszem h bárki ismer.Még jó hogy a gyereket nézi az ember ha már van neki.Ez nem ősanya dolog vagy nem ősanya.Szerintem fogd vissza 1 kicsit magad!
2010. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
80%
Mi van?????? Hogy kerdezhetsz ilyet???? Neked nem a gyermeked a legfontosabb????
2010. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg pont a gyerek érdeke hogy a szülők többet törődjenek magukkal és egymással, mert a gyereken csattan minden rossz.
2010. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
83%

15:39

legközelebb, ha vásárolni mész, kérlek olvasd el egy tápszeres üvegen, hogy mivel tartósítják azt a csodakaját:S Az anyatejről pedig:


[link]


Kiemelném az immunológiai alkotóelemeket! Baromira a gyerek érdeke, hogy megkapja ezt a fajta védelmet, amennyiben az anyuka képes szoptatni.

2010. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
65%
az 1 dolog h többet törődjenek magukkal meg egymással de itt a szoptatásról van szó.ennyi erővel a vacsorát hagyják ki és foglalkozzanak magukkal meg egymással.Jesszusom...1 dolog h kell foglalkozni a a másikkal meg magunkkal de ennek semmi köze a szoptatáshoz.
2010. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
19%

Engem nem érdekel mi van benne, nem szokásom tápszereket olvasgatni. Rengeteg gyerek nő fel tápszeren és semmivel sem rosszabbak mint az anyatejesek és ez pont elég. Ez csak az ősanyukáknak fontos hogy érezzék ők milyen fontosak hogy nélkülük nem tudna élni a gyerek, de nem a kőkorszakban vagyunk ma már mindent lehet helyettesíteni.

Ezzel eléggé lenézitek a tápszeres gyerekeket, mert hiába nem tud valaki szoptatni akkor is azt sugalljátok hogy ő rosszat ad a gyereknek mert nem tud jobbat...

2010. júl. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
65%
Figyelj szerintem fejezd be az ősanyázást jóó?Téged is anya szült nevelt fel és nem tudom h te min nőttél fel de mindenesetre nálad úgy látom mind1....habár biztos nem attól lettél ekkora paraszt...
2010. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
22%
Abban az időben amikor én születtem ez még nem volt divat, ez a gyerekmánia, tök természetes dolog volt hogy valakinek gyereke van és nem spilázta túl a dolgot. Az én anyám nem lett voléna lelkileg "öngyi" csak mert nem tud szoptatni vagy nem kergette volna magát betegségbe csak mert mániákusan ki akarja küszöbölni hogy nekem egy pillanatra is kellemetlen legyen pl sírjak fél percig... Azt meg ne mondd mit csináljak, oda és annyit írok amennyit a kedvem tartja. Ha nem lenne igazam egy csomó dologban akkor nem kapnád fel a vizet, nem foglalkoznál vele. :)
2010. júl. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
83%
A férj ezt nem döntheti el, a férjnek támogatnia kell a feleségét a szoptatásban is. Vagy éppen abban, ha a nő nem akar szoptatni, de ebben a nő dönt egyedül. A babának kell az anyatej! A melleit pedig a férfi ne csak akkor szeresse, amikor tökéletes, a terhességtől mindenképpen megváltozik, lehet, hogy kicsit jobban fog lógni, de ha ezért ezt kérné a férjem, nem szülnék neki gyereket az tuti, mert csak magára gondol, se rám, se a gyerekre.
2010. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
91%
Ha-ha!Ez a vita egyre jobb!Nem az a kérdés, hogy jó-e az anyatej vagy a tápszer, az a kérdés, hogy ilyen esetben kérheti e a férj, hogy egy nő hagyja abba a szoptatást.Felőlem kérheti, a nő meg dönt úgy ahogy.Kérdezte itt valaki hogy mennyire jó az anyatej?
2010. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!