Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ellenzik sokan az...

Miért ellenzik sokan az abortuszt?

Figyelt kérdés

Nem értem az embereket ellenzik az abortuszt be akarják tiltani miért?

Gondoljunk csak bele vannak olyan szexuális együttlétek amiből nem kívánatos gyerek születne meg. Ha utána intézetbe végzi, vagy utcán, kukába, temetőbe akkor megszülessen? Nincs joga senkinek bírálni az élethez való jogot de szerintem, nem mindig kell azt választani. Beteg bébi esetén nem biztos hogy jó ha megszületik a gyerek.

Nem tudom az éremnek mindig két oldala van.


2010. júl. 14. 13:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Mert sokan ugy gondolják megölnek egy kis életet. De néha nincs más választás :(
2010. júl. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek én sem értem hogy miért. Pl. ha egy fiatal (vagy nem fiatal) lányt megerőszakolnak és teherbe esik, mit csináljon, szülje meg csak mert nincs joga elvenni egy életet?
2010. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
88%
nem betiltani kéne az abortuszt hanem a megelőzésre koncentrálni.. tudatosítani az emberekben, hogy ez nem játék, rendesen felvilágosítani a gyerekeket (akár rendszeresen heti egy órában a középiskolában)
2010. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
85%
De hova szüljön, ha nincs rá egzisztenciája? Nem biztos, hogy szándékosan nem védekeztek és becsúszhat a terhesség. Hova szüli azt a gyereket, ha esetleg munkanélküli, vagy épen eladósodott? Szülje az utcára? Vagy hova?
2010. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
63%
Ha az abortuszt betiltanák,akkor azt is tiltsák meg,hogy eldobja a gyerekét..:/ ez így nem fair..
2010. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
27%

Azért mert akárhogy is nézzük, gyilkosság!! Ajánlom, hogy az interneten nézz végig egy videót, és máris rádöbbensz, miért! Ha valaki egy ilyen után is megteszi, az nem ember az Én értékrendem szerint! Viszont, ha a vizsgálatok kimutatják, hogy beteg lenne a baba, akkor tényleg nincs más választás, mindenkinek jobb úgy.

Ja, hát ha van eszük szexuális életet élni, akkor legyen már a védekezésre is!!!!

Szomorúan látom, hogy ebben a felszínes világban semmi nem számít! Becsúszik a baba? Hoppá.. Ááá, nem gond, megyünk abortuszra! Kit érdekel, egy picike emberi lény kicsinyke élete.. Pedig mennyivel emberségesebb, és érettebb dolog lenne a védekezés..


4 hós baba anyukája (24éves)

2010. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
34%
mondják meg neki,hogy szülje meg a klinikába,és adják örökbe..annyi anya és apa vágyik gyermekre,de nekik nem lehet..és egyszerűsítsék az örökbefogadást..
2010. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
77%
Én azért nem szeretem az abortuszt fanatikusan ellenzőket, mert rögtön gyerekgyilkosságról beszélnek, ha valaki két hete teherbe esett, és nem akarja megtartani ilyen olyan okok miatt.
2010. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
74%

Előző vagyok

létezik esemény utáni tabletta is!

2010. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
79%
18 voltam mikor gyógyszer mellett terhes letten. Abortuszom volt. Nekem akartam még egy szerencsétlen egy rossz családba. Le lehet köpni.
2010. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!