Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen betegesen gonosz...

Miért ilyen betegesen gonosz anyósom? Iszik a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem fél éve kezdett el ha nem is naponta, de úgy iszogatni...1-2 sör, mrgitta az ajándékba kapott 1 literes Hubertuszom, titokban kortyol és tagadja.. Vettem szondát, mindaddig hazudik amég meg nem fújatom, hozzáteszem semmi de semmi oka az ivászatra!!!! Minden szép és jó, csak úgy.. Hozzáteszem apja is nagy ivód... A másik, anyósom mérhetetlenül gonosz! Neki sose lehet megfelelni és szét akár választani bennünket feleségemmel, 1 éve vagyunk házasok és boldogok.. Valakinek ötlet? Most azt szeretném, ha a mellettünk lévő városba költöznénk, ahol én laktam 29 évig és ott igazán tok happy minden mert mindnekim ott van...

2019. szept. 6. 22:36
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
ha elköltözöl nem lesz a nejed zugivó?1 max 2 sör naponta belefér,de a töménnyel óvatosan. a másik a szonda...tiszta gáz hogy eddig elmész,s hogy ő a pia miatt hazudik neked. nincs köztetek bizalom,s egy ilyen kapcsolaton egy anyósnak nem nehéz rontani...változzatok
2019. szept. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem pedig pont az anyja az ok, bár így láthatatlanba nem mondom biztosra, de valószínű, hogy tömi a fejét rendesen. :( De ne úgy közeledj a dologhoz, hogy "hova tűnt a pia?". Amikor tiszta, és lehet vele beszélni, akkor mondd meg neki, hogy észrevetted, és kérdezd meg, hogy mi a baja, mesélje el, ha sokáig hagyod, akkor annyira bele fog esni, hogy mindent összehazudik, nem mondja el még kicsit sem. Valamit magába zár, amit nem mond el neked, ez tuti. Ha az van, amit mondok és az anyósod tömi a fejét, a költözés segíthet, mert most valószínűleg totál döntésképtelen lehet fejben, az pedig, hogy van alkoholista a családban tesz rá még egy kört, ha pedig van vagy akartok gyereket, akkor állítsd le, amilyen gyorsan csak lehet, akár külső segítséggel... nagy bajok lesznek belőle. Nekem, mikor látom, nincs anyám, csak fizikailag... Ne engedd, hogy elvesszen. :( Szurkolok!
2019. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Ahol minden szép és jó, ott nem lesz senki zugivó. Talán csak neked szép és jó minden, és neki nem. És egyáltalán nem biztos hogy ennek anyós-após az oka. Attól meg hogy neked "igazán tok happy minden" másnak még az a helyzet is szar lenne. Ebből az írásból egy elég vaksi pasas képe bontakozik ki, aki sorozatosan megalázza a feleségét a "fújtatással" Pedig az asszonynak ugye ordítóan boldognak kéne lenni...
2019. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy gondolkozz el azon a fene nagy boldogságon, ha fél év után az asszonyod piához nyúlt benne. Az hogy az apósod piás, csak annyit jelent a sztoriban, hogy a feleséged szar stresszkezelést, konfliktuskezelési mintát tanult tőle. Magyarán ahelyett hogy megmondaná mitől érzi szarul magát, hallgat és iszik. Vagyis valamitől jó eséllyel már fél éve nagyon is szenvedhet.
2019. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a nejem a szülei betege. Nem támogatják, hanem aláraknak, anyós lesi az alkalmat mikor tud rúgni rajta/rajtunk. Hiába kérdeztem, annyit mond hogy jól esik neki. A költözés én bízok, de ha az sem, akkor kutyából nem lesz szalonna.
2019. szept. 6. 23:13
 6/29 anonim ***** válasza:
30%
Te nézel de nem látsz. Valamit nagyon szarul csinálsz, hogy a dolgok így alakulnak.
2019. szept. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
27%
Rájött, hogy elcseszte az életét.
2019. szept. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonymousreview60 ***** válasza:
87%
Nem vagytok boldogok, hiszen iszik a feleséged. A költözés jó ötletnek tűnik. A napi 2 sör az sok, ha minden nap kell.
2019. szept. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonymousreview60 ***** válasza:
58%

2*0,5l/nap*365 nap*0.05=18,25 l tiszta szesz/év. Ez a 12 literes átlagfogyasztás 1,5-szerese. Ezt nehezemre esik nem alkoholizmusnak tekinteni.

Az anyóstól el kellene távolodjon. Pszichoterápia nem ártana.

2019. szept. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem lesz zúgivó,azért meert minden szép és jó.Valamiért stresszel a feleséged és így vezeti le,hogy piál.Nem tudom elég-e az elköltözés.Szerintem a probléma nem lesz megoldva csak ezzel,ha már rászokott az italra.Szakemberhez kellene fordúljatok.
2019. szept. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!