Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen betegesen gonosz...

Miért ilyen betegesen gonosz anyósom? Iszik a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem fél éve kezdett el ha nem is naponta, de úgy iszogatni...1-2 sör, mrgitta az ajándékba kapott 1 literes Hubertuszom, titokban kortyol és tagadja.. Vettem szondát, mindaddig hazudik amég meg nem fújatom, hozzáteszem semmi de semmi oka az ivászatra!!!! Minden szép és jó, csak úgy.. Hozzáteszem apja is nagy ivód... A másik, anyósom mérhetetlenül gonosz! Neki sose lehet megfelelni és szét akár választani bennünket feleségemmel, 1 éve vagyunk házasok és boldogok.. Valakinek ötlet? Most azt szeretném, ha a mellettünk lévő városba költöznénk, ahol én laktam 29 évig és ott igazán tok happy minden mert mindnekim ott van...

2019. szept. 6. 22:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ezt csak azért írtam le,mert láthatóan is a feleséggel baj van,de a kedves anyós nem a lányát próbálni jobb belátásra bírni,hanem még támad is.


Nagyanyám többször látta anyámat részegen,de sosem merte neki megmondani,hogy jó lenne,ha felhagyna a rendszeres ivással.

2019. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, valószínűleg eddig bírta az anyja ármánykodásait full józanon, bár a lehető legrosszabbul oldja meg és neki kell belátnia, hogy segítségre szorul.


Egy ilyen szülővel csak egy dolgot lehet tenni: minden kapcsolatot megszakítani. Sajnos vannak olyan szinten lehúzó emberek, hogy nincs más megoldás. Eddig ez nem jutott eszébe?

2019. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
28%
Fél éve, nem is naponta, 1-2 sör. Ebből a fel évből több, mint három hónap meleg volt, elég sokaknak lecsúszott 1-2 sör. Ettől még senki nem lett alkesz.
2019. szept. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

De ha meleg van miért nem lehet alkoholon kívül mást inni?

Miért kell ráfogni a melegre az alkoholizmust?

Aki napi szinten ivott nyáron,az év közben is fog:)

Aki napi szinten iszik az igen is alkesz,nincs mit szépíteni,persze magadat lehet ezzel nyugtatod.

2019. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem iszik napi szinten, olvasd el a kérdést.
2019. szept. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Fél éve rendszeresen iszik.

Ha nem is naponta,de gondolom nem fél évente egyszer kirúg a hámból.


Így szokott kezdődni.

Először csak minden hétvégén,aztán majd minden nap.

2019. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Olíviaxy válasza:
Én is hasonló cipőben jártam. Kimondom alkoholista voltam. Anyós állandóan mart bennünket és a gyereket is. Megértettem hogy nem mehet így tovább! Anyóst helyre tettük nem nagyon áll velünk szóba. Tudja hogy hol a helye a dolgok rendszerében. Egy nap azt mondtam nem mehet így tovább!! Nem akarom hogy az 5 éves fiam ha felnő szégyellje az alkoholista anyját. Amíg ő nem látja hogy baj van nem igazán tudsz mit tenni, elsősorban neki kell látnia hogy baj van. 8,5 hónapja egy kortyot sem ittam. Beszélgess vele hogy megértése hogy baj van. Én zugivó voltam aztán ettem rá minden félét cukorkát meg ilyeneket hogy ne vegyék észre hogy ittam. Az a legrosszabb mert magad is azzal nyugtatod hogy semmi baj a kicsi sör vagy rövid miatt. Közben meg szépen mindennapi szokássá válik. Talpra kell állni! Meg kell védeni magadat meg a feleségedet is, és neki is. Egyetlen szemét anyós sem ér annyit hogy tönkremenjen a kapcsolat köztetek. Hidd el tudom mit beszélek az én anyósom vérbeli gonosz ember, de erősebbnek kell lenni nála. Minden jót.
2019. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Ha az asszony titokban iszik, ott már elég nagy a baj, főleg így az anyóssal együtt, én nem kísérleteznék tovább. A házasságodnak már annyi, csak a feleséged egyelőre még nem mer váltani. Csak időkérdése, hogy boruljon a bili.
2019. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A rendszeresen fogyasztott bármilyen kevés alkohol is alkoholizmus. Az 1 sörike, mert meleg van és a csak 1 kis kontyalávaló, mert hát az nem árthat, az is.

A másik, küld el anyósodat a pi..ba, izé haza. Ha hasznotokra nincsen károtokra ne legyen.

Van a feleségednek társasága: Barátnői? Akikkel tud beszélgetni? Dolgozik? Vagy otthon van ?

2019. nov. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!