Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen betegesen gonosz...

Miért ilyen betegesen gonosz anyósom? Iszik a feleségem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A feleségem fél éve kezdett el ha nem is naponta, de úgy iszogatni...1-2 sör, mrgitta az ajándékba kapott 1 literes Hubertuszom, titokban kortyol és tagadja.. Vettem szondát, mindaddig hazudik amég meg nem fújatom, hozzáteszem semmi de semmi oka az ivászatra!!!! Minden szép és jó, csak úgy.. Hozzáteszem apja is nagy ivód... A másik, anyósom mérhetetlenül gonosz! Neki sose lehet megfelelni és szét akár választani bennünket feleségemmel, 1 éve vagyunk házasok és boldogok.. Valakinek ötlet? Most azt szeretném, ha a mellettünk lévő városba költöznénk, ahol én laktam 29 évig és ott igazán tok happy minden mert mindnekim ott van...

2019. szept. 6. 22:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%

Az anyóst kizárjátok az életekből. Nem szabad vele szóbaállni és nem kell foglalkozni a szurkálódásaival.

Viszont elsőnek azt kéne kideríteni hogy miért iszik a nejed aztán ülj le vele beszélni. Ha nem változik akkor én ultimátumot adnék. Ha továbbra is iszik akkor elválnak útjaink, mert nem szeretném ha a gyerekeim anyja piás lenne.

A költözés nem rossz ötlet mert távolabb leszel az anyóstól.

2019. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
15%

Miért kell a kérdezőnek esni, h miatta nem boldog és iszik a neje, annak oka van...


Ez inkább hajlam kérdése.Nekem is lenne olkom inni, mégse iszom,

20 voltam mikor meghalt fiatalon apám,éjszaka én taxiztam a halottszállítóért,én intéztem a temetést.Férjem ivott, semmi oka nem volt rá, ezt ő maga mondta, úgyhogy ez is hülyeség, hogy annak mindig oka kell legyen!!!

Azt mondta, egyszerűen szereti az ízét! ennyi..

Történt más is, nem részletezném, mégse lettem zugivó!!!


Kérdező, ha nem akar elköltözni onnan a feleséged, akkor ennyi.Nem érdemes harcolni érte!


Én is otthagytam a szeretett szülővárosomat, mai napig hiányzik...20 km el odébb élünk, nem ismertem senkit anyósomékon kívül...Rossz volt, kibírtam,itt alapítottunk családot, és itt élek 26 éve.

2019. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%

“Minden szép és jó” = “anyósom mérhetetlenül gonosz! Neki sose lehet megfelelni és szét akár választani bennünket feleségemmel”


Csak én érzem itt az ellentmondást?

2019. szept. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Hát ha zugivó, akkor nem lehet olyan boldog... esetleg az eszedbe jutott, hogy rákérdezz, mi baja?! Ne csak hisztizz itt..
2019. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, mielőtt ítélkezel kérdezz, igen érdeklődtem nejem ivászatától, miért is lehet, nem hisztizek, csupán segítségért jöttem mert sajnos aki benne van az lát a legkevésbé reálisan. A költözés lesz a legjobb megoldás az biztos, amit régebb óta tervezek de most a szükség gyorsítja a folyamatot. Ha nejem nem jön sajnálom, 29 vagyok itt az élet előttem... De bízom benne hogy minden rendben lesz, a házasság azért nem egy középiskolás love sztori, inkább megjavítani kell, mint eldobni de azért azon belőle is vannak határok.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2019. szept. 7. 17:36
 16/29 anonim ***** válasza:
87%
Na és mit mondott miért iszik? Hozzáteszem ez az alkohol szonda elég gáz, nem a gyereked. Ha nem jó neked így akkor válj el, de ne alázd meg. Felnőtt emberek vagytok, mit szólnál, ha hazamennél a melóból és megkérne, hogy told le a gatyád, aztán megszaglászna, hogy félrek*rtál-e?! Kb. az a kategória. Már rég nem vagytok azonos szinten, te próbálod ellenőrizgetni, szondáztatod, felette állsz, mintha a lányod lenne, aki lebukik mert későn ért haza a buliból. A házasság nem erről szól. Ha nem tudsz együtt élni vele, hagyjátok egymást, de alázd már meg. Én a helyében csak azért is innék, belefújnék a szondába a képedbe vigyorogva, aztán beadnám a válópert. Arról nem is beszélve, hogy az anyádat se tudod leállítani egy éve. Arra bezzeg nem vagy ennyire kreatív. Szóval lehet minden hepi, csak nem neki, hanem neked.
2019. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
A legjobb indítás a kapvsolat rendbetételéhez a szonda. Lenyomnám a torkodon, azt hiszem.
2019. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
*de NE alázd
2019. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

#16 vagyok, Arról nem is beszélve, hogy az ANYÓSODAT se tudod leállítani egy éve.


Ma mindent félreírok....

2019. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk is hasonló a helyzet.

Anyám családjánál elég nagy kultúrája van az ivásnak.

Ha öröm,akkor azért,ha bánat,akkor azért.

Engem már 16 évesen akartak sörrel kínálni.

Nem is kell mondanom,több rokon bele is halt az alkoholizmusba.

A nagyapám úgy halt meg,hogy télen berúgott,és kiment a hidegben az udvarra,elaludt és megfagyott...

2019. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!