Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy élte meg, hogy a...

Mi a fene kérdése:

Ki hogy élte meg, hogy a családi házat, ahol a szüleivel, testvéreivel lakott és felnőtt el kell adni?

Figyelt kérdés
Öt éven belül meghaltak a szüleink, kb. 2 éve áruljuk a családi házunkat. Eddig csak nézegették, nem nagyon kérték, most lett rá vevő kettő is, természetesen aki többet igér annak adjuk. Árában megy el, tudjuk mennyit lehet egy 60-70 éves házért kérni.Látszik rajta hogy lakatlan, próbáljuk rendben tartani, dehát már bele fáradtunk, és nincs értelme tovább várni vele.A város központhoz közel van, teljes közművel ellátott.Örülnöm kellene,úgy tűnik rendes emberek veszik meg,de fáj a szívem. Még jó, hogy sokmindent elosztottunk már a családban, igy nem sok gond van a kiürítéssel,és kb. 40 éve egyik testvérem se lakott benne. Általában hetente elmentem, szétnézni, söprögetni, de még mehettem. Most nagyon fáj a szívem, de mit tehetek, a családban nem kellett senkinek.Majd kibirom valahogy ugye ?

2019. szept. 8. 20:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem tárgyakhoz, épületekhez kell kötődni, hanem emberekhez.
2019. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Mi is eladtuk. Nehéz volt érzelmileg, de az meg rosszabb lett volna ha tönkremegy lakatlanul. Az más kérdés hogy nemrég jártunk arra (evente 1x megyünk ), és rozsdás minden...nyakig ér a gaz az udvaron. .lehangolo látvány volt.
2019. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Enyhülni fog a fájdalom- ismerem, noha csak egy lakás volt, ahol együtt éltünk és gyerekkoromat töltöttem, mégis nagyon nehéz időszak volt.
2019. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Mi 2014-ben adtuk el. Bevallom, nekem sem volt közömbös. Ott az van, hogy egy orvos házaspár vette meg, magánrendelőt nyitottak benne, tetőtérben beépítettek maguknak egy kis lakást. Szóval mi ha arra megyünk, jó ránézni a házra.
2019. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%

Miert nem tartjatok meg es lakhattok benne veszhekyzet eseten ?

Vagy kiadhatjatok bérbe ?

Ha csak ketten vgytok testverek , lakhattok ott

2019. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem lehangolni akarlak, de nekem a mai napig egyik szívfájdalmam a régi családi ház eladása.

Nagyon sokszor gondolok rá, hogy ott éltem meg életem legszebb pillanatait.

2019. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
Irigylem a problémáitokat...
2019. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

30 év után is elgondolkodom azon a lehetőségen, hogy ha lehet, visszaköltöznék abba a csöpp lakásba, ahol gyerek voltam.

Mindig megsajdul a szívem, ha felnézek arra az erkélyre.....de már úgyse találnám meg azt az eltűnt világot.

2019. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Nagymamám még mindig rengetegszer gondol vissza a régi lakására: 20 évet élt ott, kb 20 éve költözött el onnan.
2019. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%
Biztos kibírod a pénz meg jól fog jönni .
2019. szept. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!